• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEFERTIVery Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    teKno ve squatu? :))
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    co to je squattekno?
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    DRSH: tak tak...
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Yuki bude v anglii a nedorazí.... Říkal mi to, ale nějak jsem na to zapoměl... Omlouvám se....
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    RAVEBOY: RAVEBOY: tyhle tri skupiny jsou asi bez diskuze, ale trochu se obavam, ze treba v cechach je sXe punk/hc scena undergroundem taky proto, protoze jim pravdepodobne nic jinyho nezbyva... :)

    ruzne ve svete se imho slusne vydelava a kseftuje uz i na sXe hc materialu, treba v nemecku ta hc sxe scena pusobi taky trochu jinak... kdyz se podivas na dnesni weby labelu typu victory records / sekce artists, kde sice vydavaj treba moji oblibenci path of resistance, tak mi to taky prijde krapet usmevne, ale asi jak kde, nerad bych se do toho nejak zamotaval...
    ANS
    ANS --- ---
    RAVEBOY: no to sem prave myslel, ze striktne andros me nenapada zadnej hudebni styl. spis de o jednotlivce jak k tomu pristupujou, nakladani s nahravkama, poradani akci
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    SIDE: to asi jo ale i tak ma svoje spešl pořady na čro3 :-)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    ANS: Však taky není punk všecko, co o sobě tvrdí, že je punk, že...

    FEE/TEKNO
    ANS
    ANS --- ---
    RAVEBOY: ale i na ty nejundergroundovatejsi freetekno akci se vetsinou hraje standartne dostupna a koupena muzika + ta posluchacska zakladna, no nevim nevim.
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Pokud se shodneme na definici undergroundu jako autonomní opoziční platformy (a ne jako na termínu, kterej vymyslel britskej hudební tisk pro alternativní komerci), pak co je mi známo, tak v současný době v CZ existujou tři fungující hudební undergroundy - freetekno/squattekno, straight-edge punk/hc, a neonazi oi-punk/metal.

    Všechno ostatní jsou atraktivní nálepky.

    SUB/STEP
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    ANS: grind core? :)
    SIDE
    SIDE --- ---
    ans: soudoba vazna hudba?
    ANS
    ANS --- ---
    osobne me ted nenapada zadnej hudebni styl, kterej bych oznacil za underground .)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    RAVEBOY: vubec bych se nedivil, kdyby sis termin "underground" nechaval na nyxu vyhledavat... :] jasny, veci se meni, ale z urcityho pohledu ho stale jako ug vnimam, muj subjektivni nazor, k trance modelu ma jeste stale daleko... :)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    BROTHER: Ty ve dubstep je asi tak stejně "underground" jako techno... ;-D

    NO EXIT TO EXIST/SARTRE
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    SARKALINA: mohu potvrdit, vyjimecnej chlapik, objevil jsem diky nemu spoustu skvely muziky, z jeho selekci doslova vlhnu, hodne rozmanity - zvukem i naladama, navic mega sympoš (minimalne pres net), jako special guest by byl urcite supr, taky se moc primlouvam... :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    pokud tam jeste neni, tak co nevidet bude, o zverejneni tiskovky na technu pozadal priapus, mail s infem jsem adminovi preposilal i od mf, radsi to pisu, kdyby se zas nekomu nelibilo, ze se techno se*e do underground sféry / dubstepu... :)

    http://www.techno.cz/party/51743/kvetnove-shq-v-prazskem-crossu?open=25967#cl25967
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    mela bych jedno skromny prani v podobe dj vystupujiciho na dubstep scene pod pseudonymem dj ROKO. udajne ho par nasincu zna natolik dobre, ze by nebyl problem ho k ucasti na jedny z shq_noci zlanarit. kolik je potreba fanouskovskejch podpisu, abyste o splneni myho prani zacali seriozne uvazovat?

    pro ty, kdo o nem jeste neslyseli:
    http://www.myspace.com/djrokotiili

    par jeho mixu
    http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.ListAll&friendID=111376881

    v soucasny dobe se pohybuje na palube SUBFM a ma kazdej mesic na svedomi pravidelny noci v klubu B.O.M.B@Cafe1001
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    rach OT
    ABU
    ABU --- ---
    CRAZYHBO: to je asi zaruceny tvrzeni:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam