• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEFERTIVery Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
    VANJA
    VANJA --- ---
    abych rekl pravdu, tak nevim co kdo hraje moc, ale tusim ze posloupnost:
    wodnyah - ans - revize by po sobe sla. ovsem pak tady je jeste side9000, kterej z nakyho duvodu nechce/nemuze hrat po druhy hodine.
    a co hrajete abu, nailer, zebyste hrali spis pozdeji? a pak kdy chce hrat ten matoa, to je tutovka nakonec?
    NAILER
    NAILER --- ---
    nekdo se toho prosim ujmete, ja to nestiham, pokud to bude v noci az dorazim z prace domu, tak to rozposlu po internetu, pokud ne, tak se bude bojovat zitra na miste. mne a abuovi je to jedno, soupnete nas kamkoliv, udelejte to jak chcete vy :) taky prepinam :)
    ABU
    ABU --- ---
    mezi jedenactou a druhou budou hrat tri lidi, zas takova utopie to neni.
    takze myslis, ze se to tam hodi?
    boze resime 4 lidi z tohohle
    main: abu, nailer, wodnyah, 00:00??? ans, revize, side9000, 04:00?? matoa live

    rezidenti se prizpusobej, prepinam!
    VANJA
    VANJA --- ---
    ale jako po domluve s matoou (jak jsem uz psal) sem pocital s tim ze vypadnu nak po druhy hodine do prdele. takze mam z toho radost zano..:)
    VANJA
    VANJA --- ---
    takze jestli tomu rozumim...
    mno hele, tak nahodte aspon casy pls. abych hral od pul paty s tim ze me po pul hodine vyhodi vozralej matoa moc nefap..), pul treti by se pripadne dala jeste snyst.

    pocitam s tim ze cpat se nejak mezi 11-02 je v nastavajici situaci (kdy sem zaspal v mistni debate) utopie...nebo se mylim?
    ABU
    ABU --- ---
    moc toho neni, par stranek zpatky, takze se toho neboj. pastovat jednotlivy podstatny posty znova po nas doufam nechces;)
    VANJA
    VANJA --- ---
    prave ze matoa rikal ze bych mel hrat nak kolem dvanactky prave..., sem s tim tak trochu uz pocital.:)
    VANJA
    VANJA --- ---
    jestli budete tak hodny, tak prosimvas mi tady nastinte duvody proc kdo hraje kdy, abych vedel na koho mam delat tlaky..)) nechce se mi to cely procitat dik.
    VANJA
    VANJA --- ---
    hele kluci proc me odsouvate nakonec?..)), sem pocital s tim ze budu hrat nejak spis driv nez pozdeji, ale hraju docela drsnarny, takze uplne na zacatek to asi nejni.
    SIDE
    SIDE --- ---
    tak ja se klidne vymenim s najlou a pudu hrat od 10, nebo se čenžnu s wodníkem a pudu od 11
    ABU
    ABU --- ---
    cili ja nebo najla ze bysme se soupli po wod, ans a sid, hm? nebo oba, ale to uz tady bylo:D
    ABU
    ABU --- ---
    JE TADY REVIZE? rekni nam svuj nazor, pls!
    SIDE
    SIDE --- ---
    tak me soupni nekam na zacatek a mrdam na to...ja zase nechci hrat po 2 rano, kapiš?
    ABU
    ABU --- ---
    revize chce prime time a delal bububu, ze jako fakt
    SIDE
    SIDE --- ---
    resime uz jen horni ne?
    abu, nailer, wodnyah, ans, side9000, revize, matoa live
    ABU
    ABU --- ---
    sajde, tak nahod naky poradi
    kuciii, tak suuup, domluvme se, pls!
    SIDE
    SIDE --- ---
    ps:....staci mi klidne hodinka....
    SIDE
    SIDE --- ---
    jo a doufam ze budou playery....2...dik
    SIDE
    SIDE --- ---
    jako ja bych bral pulnoc, nebo tak jednu....cim pozdeji, tim pro me hur
    NEFERTI
    NEFERTI --- ---
    bad, ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam