• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEFERTIVery Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
    ABU
    ABU --- ---
    (osobne se bojim mosadu a dam to rad dole.)
    ABU
    ABU --- ---
    LORENZO: myslim, ze yuki mel taky nejaky napady, ale mozna si s nim mluvil uz...
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Filastine potvrzen...
    http://www.myspace.com/filastine

    Chtěl bych aby s nim zahrála Žaneta a Yukimura nahoře dva lidi z kru. Priapus tu myslim neni... Nějaké nápady...?
    ABU
    ABU --- ---
    DANII_DP: vítej... :P
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    scuba??!! no to mi ho vyndej, umej a usuš ! :PP
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    ABU: to samy jsem slysel i o tvym setu, skoda ze jsem nestihl, priste napravim... :)
    ABU
    ABU --- ---
    BROTHER: jj, lopik nalozil epesne:) !
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    DYLAN: obcas celkem hc...

    LOPIK: tentokrat jsem nezaznamenal zadnej vyraznej extrem, ale atmosfera kazdopadne podivna, nezavineno hudbou, bylo to mysleno spis obecne, obcas to tam byva opravdu divny...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Mně to teď přišlo dole celkem do klidu - žádný eskapády se tam snad ani nekonali...
    DYLAN
    DYLAN --- ---
    BROTHER: jo ta dolni scena byva obcas velmi smutna, o tom zadna, take jsem byl nekdy regulerne sokovan
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    musim krome distance a celkem i geioma pochvalit kolem pul treti dole hrajiciho chlapika, myslim, ze to byl damn, slusne si s lidma hral s minimem beatu, smekam... tomu rikam osobitej pristup! :)

    a jinak si myslim, ze je hodne skoda, ze se dolni stage (presrtoze hudebni program tam byva casto nemene atraktivni jak nahore, jen jiny) pokazde zvrhne v tak trochu apokalyptickou centralu pochybnych-potacejicich se (a obcas decentne hudbu znehodnocujicich) lidi a zviratek, co prebrali, at uz to bylo cokoliv... to misto/hudba by si zaslouzily krapet lepsi/dustojnejsi atmosferu... imho, btw: nic proti alkopunku, to chran buh... :)
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    LORENZO: ano prosiim!
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    imho je cas, aby se filastine v crossu znovu objevil ,)
    NAILER
    NAILER --- ---
    MACHINE SAYS YES TO FILASTINE!!!
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    ANS: wow! me wants
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    ILL_EEL: no tak v tom pripade tam nemuze bejt importovalla ale zavitala :-) ale vzhledem k tomu, ze uz me shq timhle textem ospemovalo vcetne vsech preklepu, co v tom jsou, tak je to fuk :-)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    DEIKSAC: je to chapu (i podle toho co rikala MAH kdyz u ni hrala na radiu :) ze Geiom propad dubstepu pri prvni FWD (prevazne londynska klubova noc) v Nottinghamu (mesto kde zije:)
    ABU
    ABU --- ---
    wav, frkot!
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Tak 20.2. může Filastine do prahy... Náklady celkem nízké... Co myslíte?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam