• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEFERTIVery Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    LORENZO: vpoho, diky za reakci :)
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    BROTHER: Uvidíme co se bude dít...
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    ILL_EEL: :))) njn, je to cesta k celosvetovemu miru, lasce a porozumeni... :) ale zas nejsem nazorova devka, to co lorenzo napsal, dava smysl, byt to mohl byt solo koncert a vfa s nekym mač móóó gewidž :))
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    bracho zavidim ti jak umis bejt konstruktivni a diplomatickej :)) a souhlasim, sam bych uvital trochu aktualnejsi zvuk; na druhou stranu pokud je VFA o "deep meditation" a klasickym dubstepu, nemam s tim problem, ale ja uz jsem se toho zvuku trochu prejedl...
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    LORENZO: s timhle tvym shrnutim taky muzu souhlasit, jestli mel cestu kolem (a co jsem pochopil uz z vypraveni pavla, jeho vztahy s pavlem jsou asi hodne v klidu), tak to by skoda byla, tahle varianta me nenapadla...

    VFA i klukum drzim palce, nepochybuju, ze to bude ok... osobne se ve skrytu duse modlim, aby byl o neco zvyraznen element undergroundove orientovane garage a nebyl to zas takovej bububu pohreb (byt velmi kvalitni!), mam rad hudebni temnotu, ale taky nejakej ten "rocknroll", jestli mi rozumis... :)

    pííss :)
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    BROTHER: Jo s tim se dá souhlasit... Ale přecejen GT ani Malu neni asi nikdo jiný než pavel v ČR udělat. Jsou to obrovské jména na špici dubstep scény, jejichž normální cena se pohybuje v částkách, která je pro čr dubstep partičku přehnaná...
    GT je z japonska a nevyužít cestu okolo je asi škoda... Ale uvidíme kam a jak se VFA vyvine... Je to na Pavlovi s ESPčkem, takže za ně asi nedokážu ani odpovědět...
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    LORENZO: v pripade party typu SHQ nebo VFA mozna trochu ano, v pripade SHQ jeste o neco vice... jak to ma priapus s VFA, si zatim netroufam soudit, tomu dam jeste cas... :) digital penetration, shq atd. jsem vzdycky vnimal jako tak nejak osvetove dychanky, kde objevim neco noveho pripadne uslysim neco doposud bezne neslychaneho/nevidaneho, kdyz prijede stejnej (byt sebelepsi) fraja ala GT 3x, je to supr, tleskam, uziju si ho, ale mnohem radsi bych si rozsiril obzory nekym doposud v praze neslysenym... preci jen nejsme londyn... :)

    a fakt to nerikam, abych keroval, pouze me to napadlo, subjektivni prisup / dojem, nenechte se znechutit, to bych nerad, uprimna ucta smer cross crew a organizatori podobnych vecirku, pokud ma tvurce mejdanu pocit, ze GT bylo zatim malo, asi k tomu ma duvod a mne nezbyva mi nez to akceptovat...
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    BROTHER: jednou ročně je hodně?
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    GT uz je tu aspon potreti, co? :) normalka bych si asi trochu rejpnul, ale minule mi unikl, tak neva :)
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    DANII_DP: ale zas tak to nepasuje no, benny ill byl nuda a přišlo mi, že hrál snad jen třičtvrtě hodiny... ale už je asi pasé to řešit.
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    YouTube - GOTH-TRAD Live In Osaka 2007.3.18.-1
    http://www.youtube.com/watch?v=G_kVZifl7mQ&feature=related
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    MILOSHIT: no ty tři hlášky pasujou i k nám tady na vesnici :)))
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    LUIGI99: hezké shrnutí posledního VFA ve třech bodech...
    LUIGI99
    LUIGI99 --- ---
    Lejla kóča!!!
    LUIGI99
    LUIGI99 --- ---
    Zkurvenej chlast
    LUIGI99
    LUIGI99 --- ---
    benny nejvic!
    ABU
    ABU --- ---
    ILL_EEL: minimalne nam to pak muzes napsat na nyx! :D
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    ABU: jasne :) pak je otazka jestli bude hrat z desek nebo jak, protoze v pripade ze by si s sebou vzal jen dubstepy tak bych s requestama asi uplne neuspel .)
    ABU
    ABU --- ---
    ILL_EEL: hej, tak ho odchytni pred hranim a rekni mu..normal, ne? :) myslim, ze by mohl mit a radost, kdyz enbudes mooc natlakovej :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam