• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    NIKKITA: já s ní problém nemám, používám na objem a jsem celkem spokojená. ale upozorňuju že nebarvím spodní řasy. jako linka to vydrží uplně bez problémů.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    LIMONADA: A jakou od alverde? Tu s tou novou recepturou? Marně stále doufám, že jednou budou dělat takové, které budou držet, nerozmazávat se a podobně, ale nemám už sil do toho stále pořád rvát peníze... Mám Hauschku, ta je super, ale kdyby alverde jednoho krásnýho dne vyrobilo stejně kvalitní co do výdrže, tak si jí s radostí koupím, zejména kvůli ceně ;-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    hele ja jako linku uz dva nebo tri roky velmi uspesne pouzivam rasenlu, proste jen mam k bi stececek na linky. alverde rasenky pouzivam. a osvedcila se mi jak vydr, tak nedrazdivost.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Tak zensky jsem vadna. I tekuta linka od Alverde mi nedela dobre. takze k dispozici gel. ocni linka a tekuta. Chjo
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    ANASTHESIA: kdysi byla v nekterym ladyboxu linka od Cosm'etika, tu ted nikde nemuzu najit, jenom tuhle http://obchod.imnatur.cz/?p=productsMore&iProduct=106&sName=Tekute-ocni-linky
    A mam ji doted a sice se musi dyl cekat, nez zaschne, ale pak drzi.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    CAMELLA: ok tak ja to otestuji a uvidim. je mi jasny, ze nejde aby to bylo prirodni a vodeodolny. jen me zarazi ze mi to alverde dela takove problemy. prave jsem ji kupovala proto, ze mi to delat nebude. nevim proc. netusim. proste nez jsem nasla dobrou linku trvalo to rok. ale byla to astorka. pak jsem se rozhodla, ze to chce zmenu. a takhle to dopadlo :(((
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ANASTHESIA: žádná přírodní linka už z principu nebude voděodolná. Nicméně zrovna ty zelené drží jak helvétská víra, klidně i 15 hodin a ani se nehnou. Já v dekorativce nepoužívám jen přírodu a jejich výdrž se směle vyrovná nepřírodním značkám.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    CAMELLA: no prave ta zelena neni vodeodolna. proto se bojim, ze se mi to hned rozmaze
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ANASTHESIA: alverde má tři druhy linek minimálně, ty píšeš o gelové lince, já píšu o té se zeleným víčkem. Každá se chová jinak.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    CAMELLA: jak jsem psala slzi mi po ni oci. a neni vodeodolna, coz znamena, ze moje precitlivene oci, ktere slzi a slzi to hned znici
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ANASTHESIA: já používám alverde se zeleným víčkem...
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Ahoj, pls nemate nekdo tip na prirodni ocni linku? Lush obsahuje glycerin. Po Alverde mi totalne slzi oci. Ale totalne. Nechapu. Jinak kdyby nekdo chtel gelovou linku Alverde tak prodam. Diky
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MARGARITKA: Diky :-)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    SHAHLAH: od oka :-) Alpy bylo cca 1,5dc, hřebíčků asi tak 7ks...
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MARGARITKA: V jakem pomeru?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    hlavně psi mají s bylinnými odpuzovači velký problém, hrozně jim to smrdí, jak mají citlivý čich (mnohé z těch bylin se používají i jako odpuzovač psů/koček atd)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    PIKKMA: já loni používala hřebíček v Alpě (obojí jsem nalila a naházela do rozprašovače) a neměla jsem problém s komáry ani klíšťaty, ale nevím jak by to fungovalo na psovi...
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    PIKKMA: rozmarýn s octem a vodou, povařit a pak dát do rozstřikovače, zkus to vygooglit přesně ten postup. nebo prostě v nějakém alkoholu s vodou a pár kapek rozmarýnového oleje a uchovávat v lednici.
    my s tím stříkáme dítě i sebe, když jdem do lesa.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    nevyrábíte někdo něco přírodního proti klíšťatům co bych mohla stříkat na psa? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam