• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SIHAJA: Tam jich je pro změnu dvacet - nebývá klasická série 16 figurek?
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    THOMASMORTA: Jsou. Jsou tady
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Možná k ostatním nejsou známé oficiální fotky.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: Ale nejsou tam všechny na to obrázku, ne? viz BATY
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Sběratelská série minifgů k filmu Lego Batman (2017):

    BATY
    BATY --- ---
    Tak jsem právě dokončil inventuru dílků Arocsu, dílek po dílku. Uff :)
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: ale tak ja nerikam, ze bych to sehnal levneji, jen ze za ty penize asi moc kupcu nesezenou jsem ti spise chtel rici...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Ok, genderoví aktivisti by asi měli radost - kromě Nexo Knights se mi hrozně líbí i Lego Elves a dobrodružné sady z Lego Friends.

    Jinak u jedné sady se mi stalo, že jsem mě přibalené špatné součástky - dvě zlaté kostky s úchytem měli starý tenký profil packy, přitom podlemseznamu tam mělambýtnřtyřikrát nová široku packa. Ale funkčnost je stejná, spíš mi přijde divné zařazení tohoto starého úchytu.
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: tak můžeš si objednat jen návod a kostičky si sehnat sám na BL... schválně by mě zajímalo, o kolik levnější to bude...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ONDRASEEEK: Tak lego autorovi určitě neposílá kostky za výrobní cenu, o výrobě samolepek, krabice i návodu nemluvě:-) Ale zajímalo by mě, kolik na tom reálně vydělají.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    HADIAK: hezky, ale dost drahy...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mala vyliala vcera kavu do klavesnice, ale toto by bol asi moc hardcore robit :D

    Working LEGO Computer Keyboard
    https://www.youtube.com/watch?v=SEEzQKJfNE0
    ACID
    ACID --- ---
    THOMASMORTA: Konkrétní využití nemám, chtěl bych se povrtat v programování jednoduchých PLC..
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Stavím své první Lego Elves, konkrétně sadu 41176 a překvapilo mě, že mezi extra parts je celé jedno velké dračí křídlo. Myslím, že je to na dlouho největší náhradní součástka, co jsem viděl.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Máte někdo zkušenosti s vystavováním? Chtěl bych si jako předsevzetí do příštího roku dát, že budu vystavovat Nexo Knights. Jenže nemám moc velkou představu, co k tomu je potřeba (a tady se mi komunikuje pohodlněji než na Kostky.org, proto to zkouším nejprve tady.
    BATY
    BATY --- ---
    HADIAK: já vím, mam dva Lkové ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam