• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: na hraně, řekl bych...
    KAERO
    KAERO --- ---
    Ha, tak vsechno funguje, plus za koupi lega dostanete taky body. takze uz uspesne zacinam plnit druhou karticku.

    Jinak vcerejsi plny regal lega byl dneska rano poloprazdny. Akce na maslo hadra :)

    RAINBOF: rict to tady to je jak krestan co si dobrovolne stoupnul do kolosea plneho lvu :)
    GREW
    GREW --- ---
    BEZVLIV
    BEZVLIV --- ---
    K těm bodům... Vyplatilo se mi tam v minulé akci přijít v podvečer, když už nejsou lidi. Kluk za pokladnou se zeptal, jestli sbírám body a za můj nákup v hodnotě do 500 mi dal asi 60 bodů :D Bylo to už teda asi dva týdny do konce akce, tak je možný, že už to tolik nekontrolovali...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Mozna, mam pristup k jistym bodum...
    KAERO
    KAERO --- ---
    Ha, tak jsem nakoupil nejaka mlika a caje, par veci navic, dohromady 230,- a dostal jsem 8 bodu!

    RUTHLESS: si delas srandu, ale je to v mem zivote poprve co se ucastnim nejake slevove akce a jsem nervozni jak duchodkyne pri slevach masla! :D
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    slusnej mimibazar :-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    stahnete si akcni letak (nutno zvolit prodejnu) a uvidite kolecko "1 bod navic" za koupi 2+ kusu vybraneho zbozi.
    treba nejaky nakup, k tomu 4x olma mliko a 6x olmici by melo dat 2+3 body za 137 Kc, k tomu neco pridat do 200, spolu s 2 bonusovyma a nakupem kartou na samoobsluzne 3 body mate 10 bodu v jednom nakupu. hypoteticky, teorie bude overena dnes vecer.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    BATY: viz.: KAERO:
    BATY
    BATY --- ---
    MOMENT: Jak to myslíš? 1 bod je za každých 200 Kč nákupu. Takže si stačí jen pohlídat, abys třeba neudělal zbytečně nákup za 397 Kč např. :)

    Já si tam šel pro něco k obědu a pečivo a mám první bod :D
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    KAERO: ja mam 2 deti :), existuje prosimte nejaky seznam vyrobku generujicich body? do alberta za normalnich okolnosti nechodim a ani nechci...
    KAERO
    KAERO --- ---
    MOMENT: jo, a pri koupi vhodnych veci taky body - treba 2x olma mliko = 1 bod atd, takze odhadem bych mel byt schopen dat 10 bodu na jeden nakup :)
    (3 deti, takze u nas spousta jidla mizi ve velkem)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    KAERO: navíc začínáš s 2 bodama gratis... takze 3x nakup visa kartou na samoobsluzne pokladne za 201,- a mas to.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KAERO: to Duplo 10887 je za 399kč fajn, když se jinak prodává za 1300kč
    KAERO
    KAERO --- ---
    Pravé Vánoce s Lego® nadílkou | Albert
    https://www.albert.cz/lego

    tazke od zitrka do 29.12. omezene zasoby. kdyz nakoupite za 200 a vice, visa kartou, a na samoobsluzne pokladne, mate 3 body. 10 bodu jedna sleva 60 %.
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Díky za tip!
    BEZVLIV
    BEZVLIV --- ---
    KAERO: Akce je až od zítřka. A body taky. Ty staré body dneškem končí...
    KAERO
    KAERO --- ---
    Nema nahodou nekdo body albertu? Maji ted akci na lego classic, vypada ze celkem dobra sleva. a ja potrebuju vyplnovaci kosticky do vnitrnich struktur... Teda je mi jasne ze ted vsichni pobezite do albertu a body si nechate pro sebe :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    RATTKIN: dali jsme to jako darecek a holcicky si to uzivaji
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    co ty lego náramky, jsou dobré?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam