• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    PREDSEDA: dyk to píše
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KAERO: s tenčím křídlem. BTW americká letadla mají znak jen na jednom křídle.
    KAERO
    KAERO --- ---
    PETJU: :) az najdes fotku raketoveho cmelaka, tak ti ho postavim :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KAERO: s nálepkou
    KAERO
    KAERO --- ---
    Snazil jsem se vylepsit Bell X-1, prvni nadzvukove raketove letadlo. Meritko 1:110. Strcit tam to kridlo doprostred vysky je fakt problem. Je tam mala mezera, ale v realu to neni moc videt. Ktera varianta je lepsi, s nalepkama nebo s tencim kridlem? (Mam tam chybu, nalepka bude jen na leve strane kridla.)

    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---


    Why Do Skodas Have Heated Rear Windows? | The Lego Car Blog
    https://thelegocarblog.com/2021/08/06/why-do-skodas-have-heated-rear-windows/
    EMMET
    EMMET --- ---
    ZUULUU: A já doufal, že je to oficiální LEGO dílek:-) Ale díky:-)
    EMMET
    EMMET --- ---
    MACOMIX: Tuší někdo, z čeho jsou ty bílé parohy? Tu součástku nepoznávám
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    Forest creature | I've had this idea with that stump piece f… | Flickr
    https://www.flickr.com/photos/pixelogre/49256389093

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    apollo som videl nazivo a prekvapilo ma ake je velke. teda lego apollo :) (aj iss tam bola a ano, ta je mala, na to aka je to velka vec v reale).
    KAERO
    KAERO --- ---
    PREDSEDA: zalezi. treba ten ford vedle vypada nadherne.
    ZELGARIS: a vis jak me to prudi v raketach? Saturn 1:110, Apollo Eagle 1:45 (cca), ISS 1:220, Shuttle 1:70. Krome Saturnu jsem si zadny dalsi raketovy set nekoupil. Ale uznavam ze ISS v 1:45 by byla extremni :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    BATY: ty ruzna meritka v creator setech jsou mazec, napr. ten novy VW camper je v jinem nez puvodni, atd.
    Aspon ze ty speed champions se snazi drzet jednotný styl/meritko, i kdyz presli z 6 stuf width na 8 :/
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Ten poršák je vykulenej jak moje stará, když přijdu včas domů. Potvrzuje to co říkám furt - lego je nejlepší na domečky.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Tak ono je to vzhledem k těm dílům složité. Udržet proporci a ještě měřítko. Si nadesignuj svoje auta, na dálkový ovládání a ještě s funkčními světly apod. ;)
    BATY
    BATY --- ---
    BURKHAR: Tak je to lego no, já myslim, že dobrý :) Spíš mi víc vadí, když ty jednotlivý auta třeba nejdou k sobě v měřítku...

    Jojo DB5 :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Je to hezký, ale přijdou mi tam lehce disproporční ty přední světlomety. Ty na tom Mustangovi vypadají proporčně mnohem lépe.

    Co máš za Astona? DB5 doufám! :)
    BATY
    BATY --- ---
    Tak hotovo. Aston Martin se připravuje na linku :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    BESH: dost me zklamalo ze veci zakoupene ted prijdou az v cervnu pristiho roku. rok, to je fakt dlouha doba :(
    BATY
    BATY --- ---
    Už se to rýsuje :)

    BESH
    BESH --- ---
    KAERO: Ano, ja bral trezor a urychlovac. Taky nechapu, proc urychlovac neuspel. ¯\_(ツ)_/¯
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam