• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    2HOUBA3: ?? tfuuuj....potprdy... drží pot pod prdy... :))

    ale zato zlato podprdy .. drží slečnám kozeny...
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    PEPE_GONZALEZ: Prej kdyby jen potprdy:)
    PEPE_GONZALEZ
    PEPE_GONZALEZ --- ---
    Tak co Chalupníci,jak bylo ne Majty?Žádný fotony a ani reporty o tom,jak holky při vašem hraní v euforii zahazovaly podprsenky?..:)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Takže je všechno v nejlepším pořádku. Měl jsem obavu, že se stane něco vyjímečného a opět standart :)
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    No ja jsem rad,ze me nestaveli cesti policiste.Kdyz jsem vezl auto na vymenu oleje a taky jsem prijel z hodinovym spozdenim:))
    PEPE_GONZALEZ
    PEPE_GONZALEZ --- ---
    MISHUGGE: Koukám,že trpíme stejnym syndromem,akorát u mě už to asi mladická nerozvážnost nebude:)A buď ráda,že jsi vůbec do tý práce dorazila...já se už třetí den marně snažim odejít z Hadovky nějak rozumně,abych ráno třeba vstal a šel normálně do práce...nicméně se mi to zatim moc nedaří,takže jsem tenhle týden v práci ještě nebyl...Kdybych nechtěl dát ke konci měsíce výpověď,tak bych se už skoro i bál,aby mě nevyhodili:)

    A chtít po Chalupářích,aby tě moralisticky hnali z hospody...to mi přijde reálný,asi jako Star trek..:D
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    Milí přátelé, večer a následné ráno bylo opět výživné. Ve své mladické nerozvážnosti jsem přišla o deštník, který jsem nechala k té knajpě. Po dvou hodinách spánku a pak následných 10ti minutách jízdy metrem opačným směrem, jsem s hodinovým zpožděním dorazila do práce s silném opileckém deliriu. Prosim vás, až se mi zase nebude chtít domů, dejte mi jednu moralistickou :))
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Drazí Chlupáři. Ve středu, tj. 13.7. děláme hromadnou výpravu do Karlínského letního kina. Film je překvapující, leč jistě bude vtipný a určitě se u něj zasmějeme.
    Takže kdož se chce přidat, nechť si zapíše tento den do diáře ,)
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    PROCOP: mimochodem, bavila jsem se o tom s jedním kutilem, prý když se smíchá herkules s pilinama, tak se ty hlavičky vrutů dají dobře zamaskovat. Já vím, už končím, nebudu píchat do vosího hnízda :))
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Já bych teda touto cestou chtěl poděkovat Prokopovi za svatou trpělivost, páč to co jsme předvedli byla trochu zvířecí záležitost. Chyběl krůček a prokalili jsme se do neděle :)
    Ty dveře byla neštastná náhoda. Bohužel nakalenej jsem jaksi neodhadnul své fyzické možnosti a s plnou parádou ty palubky udělal. A jak to tak bejvá. Ve vteřině jsem zapomněl, že jsem to udělal :)
    Každopádně příště musíme dotáhnout lidi, aŤ se to Žakovi oplatí ,)
    PEPE_GONZALEZ
    PEPE_GONZALEZ --- ---
    PROCOP: nejseš ty náhodou vrutofobik:D
    PROCOP
    PROCOP --- ---
    FATALLUBA:
    MISHUGGE: Dobře, možná by v těch dveřích mohlo bejt pár vrutů, pač se vystavují otřesům při zavírání, nicméně rezolutně nesouhlasím se zavrutováním celý Hadovky. ¨Btw. nechtěl bych ty dveře vidět po zásahu, kdyby v nich byly vruty.. :)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    No abych to uvedl na pravou míru. Ty dveře jsem rozebral já, páč tam má právě malý hřebíčky, který to nedržej!
    Souhlasím s Míšou, že prostě vrut je vrut, neasi :)
    PEPE_GONZALEZ
    PEPE_GONZALEZ --- ---
    MISHUGGE: To je celkem zajímavý opojení,když máš pak potřebu,rozebírat hospody:))Aby tam z toho nakonec nezbyl jenom ten betonovej plácek,jestli tam budeš chodit častějc;)
    VYKUTALENA: myslim,že lepší je vrut,akorát Prokop byl zásadně proti:)
    TREZKA: myslíš jako,kdo uteče,vyhraje:)?
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    Nejlepčí je ujet! :I
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    A co je lepší hřebík a nebo vrut? :)))
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    já v tom mám celkem jasno, hřebík je hřebík, vrut vrutem :). Ranní akoholové opojení udělalo svoje.
    PEPE_GONZALEZ
    PEPE_GONZALEZ --- ---
    2HOUBA3: Chalupářský večírky sou fakt za trest:)Ale myslim,že až na ranní nehodu s dveřma a následný řešení rozdílu mezi hřebíkem a vrutem,proběh večírek celkem bez závad...
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    Bylo to zlo to jo, ja prospala celou neděli. :) A cestou domu jsem usla v metru....
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    FATALLUBA: Zadna ostuda nebyla,teda az na tebe to je fakt:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam