• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    FND
    FND --- ---
    uz se perou?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    vyseru
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    tady ta debata pro mě nák ztrácí smysl..
    na Palmovce je to pro to, protože sme se tak před tejdnem dohodli, nikdo na to neřek ani popel a to že tady bliješ naky moudra za pět minut 12 je věc jiná..
    tak se na to vyser...
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    já na palmovku seru a hotovo, napište mi to do mailu...co se tam stejně bude domlouvat? nic... vezu luboše, trefim tam a "program" na víkend se domluví tam. těšilo mě
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    prosimtě kde bydlí ten člověk?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    FATALLUBA: a já každej den strávim dvě a půl hodiny na cestách do práce, tak neviM, proč musim jet doprdele na palmovku...NEHLEDĚ NA TO, MILEJ ZLATEJ, MÍSTO ABY JSI SE ZEPTAL VŠECH OSTATNÍCH, TAK TADY BEFELEM ZAVELÍTE, TAK A BUDE TO NA PALMOVCE...to se mi taky nelíbí... jo aháá, tak on na nás milostivě čeká, jo? nemám si vzít kvuli němu dovolenou? a co se týče crossu....TRAMVAJÍ 10-12 MINUT Z PALMOVKY, to je opravdu MOOOC VELKÁ PRDEL, jako fakt....

    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    KRUPAN:
    hele kamera - pocem, zklidni to!
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    hlavně tady nejde o náky Brkaly.. tady de o princip ;)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    S_TU_DN_A: mapu řeší Stráhlík a Lukáš, takže to asi není úplně nutný ,)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    KRUPAN: Vole Hozínku, Honza vstává každej den ve 4ráno do práce, takže ta rovina je taková, že čeká na nás, až se vyprdelíme ze svý práce a jako kompromis, aby nemusel jezdit do psích prdelí a přijet domů vo půlnoci je to, že jdeme k Hrabalovi na víno.
    Jako chápu, že seš pivař, ale jenou to tam asi přežiješ, ne, kor když budeš lejt celej víkend :)
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    jsem rád že máš dobrou náladu :)

    mapu si už tisknu. ale nemam čas si plánovat kde to jezke atd, ale snad to vypline na miste. (až vypijem láhev rumu)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    KRUPAN: my
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    S_TU_DN_A: tyvole, ty si jak malej, nepotřebuješ ještě vedoucího a praktikanta, aby ti stáhli mapu vole?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    FATALLUBA: JÁ SE TĚ PTÁM ZNOVA, CO MNĚ JE DOPRDELE DO BRKALŮ??? proč se nepřizpůsoběj oni? nás je víc a mi kvuli dvěma línejm zadkům pojedem někam do řitě? HOVNO!
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    hele Hrabala nepoděláme. To fakt kvůli nám dneska vytopí a Brkalům se nikam jinam nebude chtít. O víkendu bude hospoda v naší režiji, neasi ,)
    Já bych taky radši piví, ale jednou to vydržíte, ne?
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    S_TU_DN_A: ja mam z cyklo atlasu, jeste je okopčim pro všechny..
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    a má někdo tu mapu?
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    S_TU_DN_A:
    máš recht :)
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    semzvedavej na výlet na kole

    jedem tam.. NEEE TÁMM!!!! tam točej hnusný pivo"!!

    :)
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    nemam slov.. tak sme kurva nak dohodlí ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam