úvod
témata
události
tržiště
Přístup odmítnut.
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Chalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
JETLEBA
---
---
13:04:33 7.11.2011
KRUPAN
:
v tyništi nic neni.. tam je nuda :)
KRUPAN
---
---
12:36:47 7.11.2011
1 odpověď
JETLEBA
: no právě máme jet do týniště nad orlicí. počítali jsme s pátkem...
JETLEBA
---
---
11:06:04 7.11.2011
+1
FND
:
to je klasika.. na lišáka chčije každej.. :)
FND
---
---
11:02:30 7.11.2011
2 odpovědi
+1
jo to mi pripomina - lubosi sorry - pochcal jsem ti psa .. )
HANYONLINE
---
---
11:00:19 7.11.2011
+2
Tak tady konečně i naše fotky :))
hanyonline | S Bandou na Chalupě v Bechyni na kolech – rajce.net
http://hanyonline.rajce.idnes.cz/S_Bandou_na_Chalupe_v_Bechyni_na_kolech/
SUOTAM
---
---
10:25:36 7.11.2011
teoreticky jo, nejdriv oslavu, pak v devet musim bejt v crossu a pak v noci do disu..)
HANYONLINE
---
---
10:18:46 7.11.2011
SUOTAM
: klasicekej trojboj ne? to dááš :)
JETLEBA
---
---
10:16:25 7.11.2011
1 odpověď
KRUPAN
:
no 12.. no dorazite snad ne?
TREZKA
---
---
10:13:08 7.11.2011
KRUPAN
: aha..
Pohodička lajnička | Co se nosí - Respekt.iHNed.cz
http://respekt.ihned.cz/co-se-nosi/c1-53066500-pohodicka-lajnicka
KRUPAN
---
---
10:03:43 7.11.2011
2 odpovědi
TREZKA
: dneska se používaj lajničky ;))
TREZKA
---
---
10:00:13 7.11.2011
abys to jako ztihnul všechno :I
SUOTAM
---
---
9:57:58 7.11.2011
jaky vrtule?:)
TREZKA
---
---
9:57:36 7.11.2011
1 odpověď
SUOTAM
: U čongů maj vrtule ...vrrrrrrrrrrrrrrr ,))
SUOTAM
---
---
9:53:16 7.11.2011
2 odpovědi
aha,ted na to zrovna taky koukam, to jdu jeste do crossu a pak na rozucku do disu. takze se asi nezucastnim..
KRUPAN
---
---
9:25:36 7.11.2011
počkejte, jak jako 12.11.???? to je vtip ne?
PULECEK
---
---
19:19:57 5.11.2011
ten mam az na leden na my narozky
2HOUBA3
---
---
19:12:53 5.11.2011
PULECEK
: Sezen prostor a neni problem:)
PULECEK
---
---
18:43:12 5.11.2011
1 odpověď
+1
co nějaká předvánoční či mikulášská lumpárna?
FATALLUBA
---
---
18:20:48 5.11.2011
nic, neasi :)
JETLEBA
---
---
14:58:17 4.11.2011
FATALLUBA
: co by jako mělo bejt?
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam