• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    JADR: JA MYSLÍM ŽE TI BODNE COKOLI;)
    JADR
    JADR --- ---
    jako kozel jde
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    JADR: jako svině!!
    Jinak kozlík dobrej
    JADR
    JADR --- ---
    JETLEBA: no ja vim, jen jsem psal ze jsem samozvac... vy jste tak sprosty v tech cechach:)
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    KRUPAN: super;) dáme předtím sraz a budem hlasovat
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    JADR:
    Dyt sem ti psal že si zvanej, tak neser;)
    JADR
    JADR --- ---
    KRUPAN: co nejakej malej pivovar? Ale to jsou pri vetsi kvantite samosery, ale to mi nevadi pac mam uz asi 2 mesice nejaky parazity.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    JADR: to nevim, to se dohodnem...nějakej návrh? já bych vzal kozla 11 :)
    JADR
    JADR --- ---
    KRUPAN: co bude za pivo? pac ja se asi taky zucastnim... sice nevim, kde to je a u koho, ale ja jsem rozenej samozvac:)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    pípa na silvestr zamluvena :)
    PULECEK
    PULECEK --- ---
    nemci to maj o 100 procent lepsi
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    tady je prehled toho co maji k dispozici Nemci. Rekl bych, ze je to jeste daleko zajimavejsi areal, nez Klinovec ,)
    Index | Fichtelberg Schwebebahn Kurort Oberwiesenthal - FSB GmbH
    http://www.fichtelberg-ski.de/indexall.php
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    tak je tam porad krasna kotvicka pro Lubicka :D
    Jinak u tech nemcu taky, takze se to nejak vymysli ,)
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    Tak to je pro tebe na hovno ne?sedacky se bojis.
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Jinak ay bude snih, tak bych hned vyrazil na Klinovec. Novinkou je nova sedacka a prodlouzena sjezdovka premostena, ktera ma po letosni uprave 2,5 kilaku a to uz je pojezdenicko ,)
    Jo a Klinovec se spojil s vedlejsim arealem na Fichtlebergu, tak bycho mse mohli podivat i tam ,)

    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    Tak mam jeste jeden lupen a je posledni jinak je to vyprodane tak kdyby nekdo zajem tak dejte vedet.je to na 9.12.
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    TREZKA:tak chabé to určitě nebude:)...zase tam nebudete mít tolik lidí a bude to mít jinou zajímavou atmosferu. užijte si to.
    VYKUTALENA: myslím že divadlo Continuo...
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    ROXXA: Jak se jmenují ti divadelníci jak bydlí v maringotkách za Prahou a měli to představení na vodní hladině? V kombinaci s prostorem jsem si na ně vzpoměla . Jinak kdo nezná musí poznat seskupení bezhlavých http://www.bezhlavi.cz/.
    Je pravda že ten cross je hodně ohraničený tak to možná tolik nebude pulzovat.

    Jo hraji ale ja vidím leták jednou za čas :)
    SUOTAM:
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ROXXA: v čističce? uuuu to musel bejt supr zážitek..v crossu na půdě je to také chabé :( ..ale třeba nás to mile překvapí..
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    Nejlepší kombinace hry a prostoru bylo před pár lety na jedné párty v Bubenečské čističce. Nopakovatelný zážitek. později jsme od nich viděla jinou hru ve Švandově divadle a zase tak úžasný to nebylo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam