• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    NICHOLETE: A co na to Žoolik? :))
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    NICHOLETE: tak budeš udržovat teplo a klid domova ve srubu, to se taky počítá. :))
    NICHOLETE
    NICHOLETE --- ---
    Nehlasuju, jela bych na kola,ale tedka marodim a po nemoci jezdit v deseti stupnich cely dny na kole asi tezko.takze musi prijit poradna obleva jinak pojedu leda tak do prdele.hory jsou stejny pribeh.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SUOTAM: tyvole, tak si sežeň přihlašovací údaje a hlasuj, kdo myslíš, že včera hlasoval za duffku :)))
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    a martina hlasuje taky po kola,akorat moc nechodi na nyx
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    a hlavne jezdili ste nekdy na jestedu? ja jo.. cesta z kopce trva cca 24 vterin. to radsi zustanu v praze na pivu.)


    navic bude teplo
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    ja taky tiše čekám.. :))
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    O víkendu bude ještě chladno, pak se oteplí – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/298017-o-vikendu-bude-jeste-chladno-pak-se-otepli.html
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    já nevim proč se to tady řeší??? my furt čekáme :I
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    Sněžit bude ještě pár dnů, teplot nad 10 stupňů se dočkáme až za týden - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/predpoved-pocasi-do-poloviny-dubna-dug-/domaci.aspx?c=A130404_072840_domaci_hv
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    vy jste stejně blázni....neřeknu řešit zimu dva dny před odjezdem, ale deset dnů??? a co když se to všechno posere příští středu a najednou bude něco jako jaroléto...to se pak zase budete hromadně přihlašovat??? že radši nepočkáte...
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    tady ručník...na kola je zima a hory jedině ješted s tim že se každej den vracíme ke kousek bydlící babi..ohledně hlídání fazole...takže čus v létě..když to jaro nepřichází...
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    no...ale aspoŇ se ukázalo, kdo je tady ten největší šampon :))
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    a navíc hlasy lidí, který jsme viděli jednou v životě...nevim, nevim... :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    anketa, neanketa, my jedem na kola
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Tak lidi ode mě z práce Martin a Hani, ti co s námi byli v Bechyni a Libor by byli pro běžky, takže zatím 3 hlasy pro hory, 4 pro kola a dva se zdrželi :)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Spešl cena pro nesrubaře bude 1000kč za litr vody :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    s káčou sruba a kdyby náhodou chatka, tak to se jako u zbytku nemůžem ve srubu vykoupat? :))
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    ANKETA!
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Achtung, achtung! Nové zprávy.
    V Kácově kolem nuly, na velikonoce se ještě odklízel z areálu sníh a spaní v soc chatkách je opravdu pro otužilce. Leč v rámci dobrých vztahů se Lukášovi podařilo vyjednat ubytování ve srubech za pouhých 250 na noc. Srub je vytápěn, teplá voda, sociálka, eňoňuňo.
    Takže kdo by chtěl spát ve srubu za 250 hlásit, kdo v soc chatce, bude to mít bez vody a umytí, páč společný umývarky jsou venku a nepoteče tam z důvodu chladného počasí voda.
    No a taky jsme se bavili o tom, jestli nebude lepší nechat kola až na květen a jet ještě někam na hory. Ideální sněhové podmínky a užijeme si to tam stejně.
    Čili hlasujte v Chalupářích pacholci
    [ Chalupáři - alkocyklovýlet 12-14. dubna ]
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Dal jsem na soundcloud něco staršího, tak kdybyste si chtěli zavzpomínat na parné léto 2008 :)
    Suicide squad
    http://soundcloud.com/fatalluba/suicide-squad
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Já už jsem tam sice byl, ale ne na kole. Je to tam clkm nezajímavý, ale hezká příroda želivky ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam