• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    ASAAHI: no, ja bych jenom dodala, ze sme nejezdili zadny celodenaky, v kuse max hodku, za den okolo 10 km:)
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    ASAAHI: Diky za report:)a helmicku měl?
    ASAAHI
    ASAAHI --- ---
    ja teda taky dodatecne dekuju za organizaci a spoluucast na paradnim vikdenu, i kdyz jsme to meli pres den trochu oddeleny...

    PEPAZZ 2HOUBA3: edovi se to prekvapive dost libilo, myslel jsem, ze ho to po nejaky dobe bude prudit bejt upoutanej v sedacce, ale evidentne ho to nadchlo...sedel si tam jako pan a diktoval kam mam jet :)

    jinak docela dobre se s tim jezdi, akorat si clovek musi zvyknout, ze ma kolo v prudkejch kopcich trochu tendenci se preklapet dozadu a blbe se naseda a seseda...bylo to ale lepsi nez jsem cekal...muzem nekdy zapujcit na odzkouseni...
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    Ale taky by mně ta sedačka zajimala:)
    NICHOLETE
    NICHOLETE --- ---
    PEPAZZ: to asi není otázka na mě.. Ale asi dobrý, spokojeně pozoroval blikačku, co já vím :)
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    Ceskej ráj je super.branzes je dobra koupani,chatky,letní kino,chlastani a kazdym smerem neco zajímavého kam vyrazit.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    v těch pidichatkách
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    my byli loni tady 50°30'28.453"N, 15°4'21.106"E
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    taky sem pro
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    pokud bychom to chteli s hospodou a koupanim, tak taky neni problem, napr prisovice, dalsi fleky muzu pozjistovat
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    :D asi tak :) ale min casovaní je smeroplatný :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ...takže z toho pramení co? no, že anketa v současné podobě je na hovno :D
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    jj souhlas, to okoli je nadherny, jeden den na kost druhej den na trosky moznosti spousta, klid a krasnej vzduch :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    beroun
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    PEPAZZ: právě, to mě láká asi nejvíc teď. v pohodě dostupnost vlakem do mnichova hradiště např. navíc jsme tam s káčou nejezdili, jen loni chodili a super. berou a okolí fakt hodněkrát loni a bechyně vůbec asi
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    KRUPAN: ceskej raj je rozhodne super napad toho se radi zucastnime kempit se da napriklad u Vidláku, je to dobrej vychozi bod samozrejme s hospodou :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    NICHOLETE: a co eda v sedacce jak se mu to líbilo?
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    _VYKUTALENA_: Videli jme v nedeli po prijezdu..
    _VYKUTALENA_
    _VYKUTALENA_ --- ---
    _VYKUTALENA_: Ježa v ČT
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    příště už snad budu zdravá a nebude to kolidovat s kamradčinou svatbou a vyrazím po letech na kola:)
    _VYKUTALENA_
    _VYKUTALENA_ --- ---
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    FATALLUBA: podél toku nižbor - roztoky to nejde, tam to máme proježděný z minulýho roku. já osobně navrhuju český ráj, beroun je fakt nuda a navíc je to fakt příšerná dálnice. navíc touhle trasou do roztok je to cca 60-70km
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam