• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    No já to píšu veřejně do našeho auditka, aby si to každej mohl přečíst a udělat si o tom obrázek. Myslím si, že kdybych se já choval tímto způsobem vůči Křupanovi, tak se bude chovat daleko agresivněji, než se chová teď. A já na jeho agresivitu zvědavej nejsem. Tu už jsem viděl loni na freezu a stačilo mi ,)
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    no tak kdyz to sem napise kdyz to sem zas tolik nepatri tak musis cekat nejakou reakci ne?a kdyz nechces zadnou reakci tak to sem nedavam sto mel spis napsat do udalosti a ne jsem.ani v zahlůavi zadny kola nejsou:)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Omlouvám se, že to fašisticky mažu, ale po včerejší výměně názorů tak nějak nejsem zvědavej na žádnou prudu.
    To co je mezi mnou a Sam je mezi námi a myslím si, že do toho nikomu nic není, natož Křupanovi. Takže jsem jim zakázal přispívat, páč nějaká nesmyslná pruda fakt není na místě.
    Tak díky a pokud jsou dotazy, pls. do kujme
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Jinak na ty kola nepojedu, páč mi Křupan zakázal vzít si příprc, doslova mi napsal do sms: "Nikdo se s ní nebaví a pokud vím, tak se s ní nikdo bavit nechce po tom všem. Tohle je neprůchodný".

    Takže Houbo, Terko, Báro a ostatní co se s ní bavíte. Už to prosím nedělejte. Křupan si to nepřeje :D
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Přátelé ještě jednou díky za Jiřičky, byly krásné, vzpomínkové a vůbec takové lidsky teplé a zalité sluncem :D
    Tak příští rok znovu. ,)
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    STOCIVLAS
    STOCIVLAS --- ---
    Moc jsem si Jiřičky užil a mám pro Vás přátelé inspirativní scénku :-) http://www.youtube.com/watch?v=f3Fzh4JWdWU
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    jop
    BARUSHE
    BARUSHE --- ---
    bere někdo gril ? :)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Měl by nás postihnout déšť mezi 1 hodinou ranní - 12 hodinou dopolední v sobotu a jinak ažůro a teploty okolo 25.
    Model Meteopress spol. s r.o.
    http://radar.meteopress.cz/novinka/
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Já už jsem nakoupil a nakoupil jsem bezvadně
    PULECEK
    PULECEK --- ---
    ja budu muset koupit zase vokurky
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    ja nevim jak vy, ale ja mam pripraveno ;)
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    Nezapomeňte si vzít pultr na kozla 11ku:)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    hele, popřemejšlejte ještě vo těch čoklech na cyklo!! v události na to máte komentář
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    did you want your fucking little ponny? :)
    NICHOLETE
    NICHOLETE --- ---
    Marketa je pecka
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ale plosimtebe... ;)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    aby Tě ta duha nesmazala za ty kecy! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam