• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    GHOSTBC: Tak tak...
    GHOSTBC
    GHOSTBC --- ---
    funguje phone i klobása :-D
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    TOMASJEDNOWOE: to máš jedno woe :)), šlo o Péťu KAB. Jo tak mexický klobásy, to je jiná liga :). Podařilo se ti rozchodit phone?
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    MISHUGGE: tak trosku sem to nepobrala... no ale když už, tak alespoň mezi pořádný mexický klobásy...a ne nejaky šprechen zie! :)
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    KRUPAN: pche, to na Péťu neplatí :)), ledaže by ten telefon byl položený mezi vídeňskými párky :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    do teď jsem nepochopil v tom kočárku, proč jste chtěli rejži na mokrej telefon. nyní je mi vše jasné :D [ VIDLICKA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    KYRIA
    KYRIA --- ---
    TREZKA: se Ti to smeje kdyz uz muzes, co? :P :)))
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    KYRIA: to budeš ještě dlouho :-P:-P
    KYRIA
    KYRIA --- ---
    TREZKA: no podnik se mi nezamlouval, ani teda obsluha co nevedela mistama kera bije .)) pro mne fakt ALE. :)) ale pricitala sem to tomu, ze sem proste nechutne strizliva :D
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    jo bylo to příjemný i když sem musela trochu bojovat po patku...a dnes sem se dozvěděla že nám nefunguje klávesnice na buku jelikož nějaká zhrzená slečna neskousla že ji kluk za kompem nezahraje její oblíbenou hitovku a při odchodu na něj ze schudků chrstla pivo...tak snad jen ten comp....příště vybírat hospy s komůrkou pro orchestrion amatéří :-P
    ikdyž název díry ohledně králíkovic noviny nebyl od věci ...to je fakt..ale...prostě ale.
    KYRIA
    KYRIA --- ---
    TOMASJEDNOWOE: dekujuu :) skoda ze sme se minuly!
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    KYRIA: je to super skvělá novina:)...to uz budete poradna tlupa:) přeju vam to ,-*
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    KRUPAN: to snad uz nikdy vic jako..vypada to ze se zacina vzpamatovávat...,-)
    KYRIA
    KYRIA --- ---
    ja dekuju zucastnenejm za to, ze za mne tak poctive zapijeli! :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TOMASJEDNOWOE: no ale pořiď si telefon novej, aby se to mohlo zopakovat... ;)
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    Ahoj,, pardon ze jsem včera tak rychle zmizla a s některýma se ani nerozloučila, ale vzhledem k mokrým kalhotám a nedlouho poté utopenému telefonu jsem již nabyla přesvědčení, že ,,sušší povrch" se mi vyhýbá obloukem a postrádala jsem jakousi nutnou dávku optimismu.. koor ve stavu zcela střízlivém :)... tak doufám ze vy jste si to řádně užili :) a brzy zase zopakujem!
    DUFFKA
    DUFFKA --- ---
    to je teda debata :D
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    VOPICE: musel jsem se šetřit, abych měl síly na večerní zprasení se na liveset factory, to snad chápeš, že divadlo musí jít stranou :))
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    s pivem
    VOPICE
    VOPICE --- ---
    2HOUBA3: no ted ani na sklepaky nedorazil.. :) Dufka rikala ze prej lezi doma s rymickou.. ale ja jsem ho podezrival ze je spis doma tehotnej :))
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    KRUPAN: V mapach jo ale ten internet dela problem:-)
    A co ty?kdy zaklicis?aby se z tebe stal taky fotr!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam