• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    jes! dáme kus kyseliny do lahve s jahodovým čajem a ťapy.ťapy s igelitovým pytlem lesem..hu huuuuuuuuuuu
    JADR
    JADR --- ---
    pak jeste navrhujte to misto, treba kus prirody ke ktere mate osobni vztah..ale zase aby tam byl nejaky bordel a nestala se z toho prochazka
    JADR
    JADR --- ---
    tak anketa v zahlavi, tak prosim oznacujte
    KAB
    KAB --- ---
    zajimavy napad..bez svoleni pana prezidenta bych do toho vsak nesel, jelikoz jsem krava
    BARUSHE
    BARUSHE --- ---
    já jsem pro ! :)
    JADR
    JADR --- ---
    a hlavne hledame misto kde to provest... kde je les kde treba houbari nebo nekdo nechal odpadky
    JADR
    JADR --- ---
    muzeme dat nejaky terminy na hlasovani aby nas mohlo co nejvic. uvidime se jako banda a nebudeme se u toho muset nutne znicit na 3 doby jak je zvykem
    JADR
    JADR --- ---
    lidi,
    co si dohodnout treba jednu sobotu a udelat neco dobreho.
    marketa nam doda z prace pytle a my vycistime kus prirody... nejde o to uklizet nekde v ghettu nekomu za barakem, ale treba vycistit kus lesa/louky od odpadku. Vecer si pak muzeme udelat treba taborak nebo zajit na vecu...co myslite?

    Český svaz ochránců přírody
    http://www.csop.cz/index.php?cis_menu=1&m1_id=1004&m2_id=1142&m_id_old=1145
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    jj, byl to dobře polazenej víkend.. :))
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    :-D
    KAB
    KAB --- ---
    c*raci jenom si vzpomenu na vikend a slzim smichy, jeste jednou dik ze sme se vsichni takhle vyvezli
    doufam ze to bylo poprvy a naposled

    nikdy vic :DD
    KAB
    KAB --- ---
    FATALLUBA: don't try this at home!!
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TREZKA: já v pátek jezdil na kole, kluci byli v německu. v sobotu jsme navštívili mlíkofarmu, pak zabijačku, poté jsme jeli do nějakýho rašeliniště, pak na rybí farmu (mimochodem kapří škvarky vynikající), pak na kvidlu do nějaký pekárny, do pivovaru a pak domů. bylo to akční :)
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    KRUPAN: ti dám kolegyně ..vytas vemeno a pak se druž..
    dalo se jezdit na svahu?nebo ste byli jen v řeznictví?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TREZKA: omyl, vážená kolegyně, krávy!
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ste kreténi tvl :D jetebuv vytlem muví za vše!
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    UPOZORNĚNÍ!
    PO ŠUMAVSKÝCH OBCÍCH SE POHYBUJE SKUPINA ČTYŘ PODIVNÝCH INDIVIDUÍ, KTEŘÍ SE PROJEVUJÍ VULGÁRNÍMI POKŘIKY NA KOLEMJDOUCÍ, HLASITÝM ŘEVEM A DEMENTNÍMI GESTY.
    JEJICH VOZIDLO MÁ VÝRAZNÉ POZNÁVACÍ ZNAMENÍ A TO ZAVĚŠENOU JITRNICI POD VNITŘNÍM ZPĚTNÝM ZRCÁTKEM.
    TITO JEDINCI JSOU NEBEZPEČNÍ SOBĚ I OKOLÍ, PROTO SE JIM V KAŽDÉM PŘÍPADĚ VYHNĚTE A PŘI SETKÁNÍ SE NEPOKOUŠEJTE S NIMI KOMUNIKOVAT.


    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    MISHUGGE: neser
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    hosi vy jste teda vyprava, se jen tak nevidi :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam