• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    KAB
    KAB --- ---
    JETLEBA: ptam se pac kluci kolotocarsky neco shaneli..a uz je docela pozde co..
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    KAB: ja nejspíš jedu do Vítkovic do krkonos (páca a spol...) tak asi myslíš todle.., možná místo bude..
    KAB
    KAB --- ---
    hele kdo resil tu silvestrovskou chatu? mate link, resp je to jeste volny..?
    JADR
    JADR --- ---
    Čau, komu jsem to neposlal, tak tenhle pátek od 7 v malesickem mikropivovaru zvu na narozky, je to nekuracke a od 7 bude na chvilku i máma s prokopem..
    MASOO
    MASOO --- ---
    FATALLUBA: kluci to daj vzdycky, nebo si sezenou pomoc, KRUPAN: ale moc je netrapte a budte na ne hodny:-)
    Me to snad priste vyjde
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    PULECEK: nedá, mudra vysvětloval, že tam někde jsou stoupačky a táhne se to po celým baráku, takže je to všude slyšet
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Právě teď se snaží skupina udatných kamarádů udržet prostor na pražském Žižkově, kde by mohl vzniknout zajímavý projekt místo prázdné a chátrající budovy. Podpořte je podpisem internetové petice, nebo se za nimi stavte a podepište petici přímo na místě. Nebuďte lhostejní občané a vyjádřete svůj názor! Dejte najevo státním úředníkům, co si myslíte o jejich nakládání s domem, který v jejich rukách jenom chátrá a pustne! Osobně jsem z této budovy "vykydal" několik desítek odpadkových pytlů plných výkalů a všeho možného bordelu a myslím si, že byrokrati by neměli už nadále rozhodovat o tom, co s tímto prostorem bude. Protože to prostě neumí!

    Podpora projektu sociálního a kulturního centra KLINIKA - Petice24.com
    http://www.petice24.com/podpora_projektu_socialniho_a_kulturniho_centra_klinika
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Jedna pěkná takhle z večera.

    Saturn-Na kytaru kluci v parku hrají (original edit)
    https://www.youtube.com/watch?v=qWgj4gTkBf0
    PULECEK
    PULECEK --- ---
    jojo bylo mlsno:)) nj ty narozky.hele a hrat se vzadu na tom radoby podiu neda co?
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    FATALLUBA: piškot?
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    TREZKA: Týna? Tlapičky? Asi si možná něco nepamatuju :))
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    Hh tak to sem zase o neco prisla koukam:-D! Je super ze jste vsichni na jedny note;-)
    Capka se nasla;-)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Mudra je skvělej. A Berťas taky. Sice to tam 17týho bude asi šichta, možná průser, čert ví, ale kluci to daj.
    Jenom mě překvapuje jak dobře se tam leje. Skoro mi to až vhání slzy do očí :D
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    bylo krásně..nás nic nebolí a moc vás všechny zdraví Týna..prej ste byli moc roztomilý stěma nataženejma tlapičkama :)) ehm granulka sem granulka tam..
    KAB
    KAB --- ---
    FATALLUBA: presne, napodobne..ja mel rano v 16:05, takze za chvili budu obedvat a pujdu si asi ven uzit trochu toho slunicka zejo.

    chudak ten pan barman..byl docela krotkej a toho 17.to asi nebude jinak, nic jinyho mu nezbejva :))
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    KAB: Já jsem si hned po ránu (rozumněj ve tři odpoledne) musel vzít růžovej prášek, jinak by mi asi vyskočil mozek z hlavy.
    Ale bylo to krásné přátelé. Další událost vejde nejspíš do dějin, protože 17.1.2015 v Tortuze oslavíme Dušan, Zbyněk a já narozeniny. :)
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    KAB: Hh dobre vam tak:-)
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    KRUPAN: A mas ji?:-)
    KAB
    KAB --- ---
    fuj me je blbe
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    Jo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam