• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ty seš hrdina zakuklenej, cyve :))
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    FATALLUBA: já četla zahajlujeme....Luboši..Luboši..

    krásná vila :(
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Zahajujeme den prázdných domů - Letná u Sparty!



    PULECEK
    PULECEK --- ---
    a ja doplnim pro vegelid... pozor at vam nezaskoci robi. pro masolid.. bacha na kosti
    KAB
    KAB --- ---
    ..no ja uz k tyhle debate doplnim snad jen: krasne proziti vanocnich svatku pratele :))
    TREZKA
    TREZKA --- ---


    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    KRUPAN: holky Ti to jednou vysvetlej. Kez by to byly veganky hrajici kuzelky za Slavii :-)
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    FATALLUBA: :-D


    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    JADR: tak to byl taky jenom rejp, abych poladil vánoční náladičku :D
    JADR
    JADR --- ---
    KRUPAN: a s tema detma v Cine. byl jsem tam a prislo mi ze dost z nich ani neumi poradne pouzivat mobil... ale asi jsem cestoval po moc malejch vesnickach.
    JADR
    JADR --- ---
    KRUPAN: jasne, dyt jo :) taky bych chranil kdyby o neco slo ")
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    JADR: zvláštní, že každý druh primárně chrání svoje mláďata, co? :))
    MASOO
    MASOO --- ---
    JADR
    JADR --- ---
    s tema detma me ale napadlo jak se porad resi nejaky deti ted pred vanocema - pomozte opustenym detem, detem s rakovinou, Krupan zminuje deti v Cine... Prijde mi ze to je snad nejcastejsi forma charity... divim se proc se podobny akce nedelaji pro prirodu/zvirata apod.... ne, lidi se zajimaji zejmena o svuj druh, ale o okoli ne... hlavne musime zachranit lidsky mladata aby nas tu bylo jako kobylek a mohli jsme tu planetu vyplenit uplne. je to sobeckost ktera podtrhuje jen dosavadni prubeh tyhle hry o zemi. jsme v druhy pulce a prohravame...
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    MASOO: už vidim, jak mě změníte, abych přestal žrát maso. to spíš přestanou vyrábět děti v číně počítače :D
    MASOO
    MASOO --- ---
    ale tak Fatalluba ma Kliniku, Jetleba jezevciky a Krupan muze apelovat proti elektronice z rukou deti...
    a co teprv http://www.csfd.cz/film/292876-krev-v-mobilech/ ?
    MASOO
    MASOO --- ---
    ano, tohle je taky velky tema, ale bohuzel mnohem hur zmenitelne, narozdil od zrani masa...
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    lol :DDD místo freezu se věnuj dětem v číně more, freez nikomu nepomůže :DDD

    btw víš jakej je rozdíl co se týče tech. znalostí tabletů mezi dítětem do deseti let z čr a číny??

    60% českejch to umí ovládat, 90% čínskejch umí vyrobit :))
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    KRUPAN: hovno. Neprehlizime. Jenom proste nemame na to resit vsechno, blablabla ;-)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    FATALLUBA: jasně, důležitý je se vyjádřit, i když je to pokrytecká mrdka....ostatní přehlížíme...blá blá blááá :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam