• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    JADR
    JADR --- ---
    NICHOLETE: nedele ma nejspis prset...
    NICHOLETE
    NICHOLETE --- ---
    JADR: takže ne neděle?
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    TREZKA: vikend 22,23,24.5 to vychazi
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    FATALLUBA: a jiřičky naplánujte a počítejte s účastí dětí ...teď máme dlouhej týden.tak počítejte a nějak začátkem června? nebo bych tam oslavila 1 rok po kulaté což je 21 května nevím co to je za den..

    zdraví pan ředitel Té
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    FATALLUBA: luboši David se ptá na semena..tak to tu hned nezasírej chlastem :-B


    čáry máme volné a jedeme se vypnout na techno kde dáme si všechno a bude moc celou noc .den.dva jupíí voe,nemáš cigo?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    FATALLUBA: a zejtra pivo! někde na hradčanský
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Jinak 14.dubna Chalupari a crew Premka Podlahy v Hus23 a v patek 17.v Tortuze. Zapiste si do denicku ;-)
    A co cary? A Jiricky?
    JADR
    JADR --- ---
    cau lidi, nesel by v sobotu nekdo sazet stromy k nam na pozemek?
    Podil na vynosech zajisten - samosberem.
    Dik
    MASOO
    MASOO --- ---
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    vole jako na základní škole.. minusy plusy jedničky z hvězdičkou.nebo co tady?

    když se tu na něco ptám tak odpověz a nemínusuj nemám čas chodit na pivo a poslouchat jak to je a není zapnu bednu slyším "klinika" kouknu a vidím slečnu která od developeru nebo od všeho kolem určitě není,jak mluví, že se o ní budou starat tak a tak.takže se pouze ptám jak to dopadlo..

    tohle jaro je potřeba udělat jiřičky a stanovit pravidla kdo je tady ředitel! ;E

    :{
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Nic podobnýho, co jsem smazal už jsem ze zcela zjevných důvodů nepište volové! Ho fakt chcete dostat do tepláků :))
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    No pobyt to byl opravdu výživný. Fotky má Káča ve foťáku, zkusím jí pohrotit, ať je dovalí. Já mám jedno video z bitvy s hasičáky a Jetleba natočil promodj video jak roztáčím konzoli a trápím své fanoušky technem. :)
    Doražte 11.do Husu a poreferuju, jak se věci mají ,)
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    jestli dobře chápu co se povídá v tv s klinikou se to podařilo....? co ten výjezd do Holand?jak kto dopadlo?fotky..historky z natáčení.,
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    tady musíš klepat. Jinak Ti nikdo neodpoví :D
    Na každej pád příště radši zavolej ,)
    PULECEK
    PULECEK --- ---
    šulíni jdete v patek do podniku?
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    nechcete jet nekdo zítra večer do Amstru, zpět v pondělí.. mam 2 volný místa
    PULECEK
    PULECEK --- ---
    jeste si zapomel na polaky a zlatou mladež
    KAB
    KAB --- ---
    PULECEK: pfffff :))
    KRUPAN: more rec, doufam ze jeste nekoho splasite
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    PULECEK: na šumavu jezděj borci, do špindlu adolescenti s parodií na vousy ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam