• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    SHANA
    SHANA --- ---
    SHEEN: skvělé... :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SHEEN: No, jo, ale teď teprve koukám, že jsem v tom blázinci nakonec zapomněla na fousky. To jsem teda zblblá už.
    FIFI
    FIFI --- ---
    SHEEN: jé:-) divočák s opičákem?
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Takhle to dopadá, když si člověk splete datum a večer zjistí, že má mít dítě ráno do školky masku. :-)


    INDILL
    INDILL --- ---
    SHANA
    SHANA --- ---
    INDILL: Moc pěkné... Dej se na skřítky! :)
    INDILL
    INDILL --- ---
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    ROSADKO: Ani nevím, prostě to jsou moje praštěný nápady, chtěla jsem děti zabavit, tak jsme jim přinesla lavor a vodu a na to položila plovoucí svíčky. A ten lavor byl takovej smutnej, tak jsem si říkala, že by to třeba vypadalo dobře, kdybychom do té vody dali vodní yvířátka, která děti mají. Jenže ony to vzaly hromadně a poněkud tam utopily i ty nevodní tvory. :-)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Sheen :))

    jak jste se k tomu dostali - že utopíte zoo ? :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Takhle jsme nedávno utopili Zoo a posvítili si na to plovoucími svíčkami.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    PETRA_SLUNICKO: to jsem udělala dneska. Teda včera udělala kontury. Jířa vybarvoval. Katastrofa. (ale je mu 3 roky a 4 měs) - vůbec to nechtěl dotahovat do kraje, doprostřed naplácal černou a zelenou a žlutou, chvíli se v tom ponimral a pak ho to přestalo bavit :D
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    SHEEN: Aha, to je dobry napad! KVitkovi nejprve predpripravit konturkou obrazky a on by pak mohl vybarvovat :-) V patek mu byly 4 roky a s tuzkou a pastelkama se moc nekamaradi... to takhle kridy na chodnik, to jo. Vybarvovani obrazku na sklo by se mu mohlo libit. Dik za tip!
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    POA: Moje děti mají necelý 3 a pak 4 roky. Zvladnou z těch barev na okna vybarvovat předem udělané tvary. Dcerce se nejvíce líbí vybarvovat tečky různé. Řekla bych, že jim to jde lépe než kreslit tužkou.
    POA
    POA --- ---
    SHEEN: moc pěkný :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Takhle tvoří děti pro dospělé ...



    ... a takhle děti sobě. :-)))

    LIONA
    LIONA --- ---
    Ach ty vzpominky:c))
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    frňákovník, včera jsem si na tohle vzpomněl a tak jsem sáhl do koruny javoru a tohle si vzal ... ;-)

    LURA
    LURA --- ---
    Upozorňuji na novou diskuzi: dětský bazárek
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    Prosím o pomoc.

    Hledám někoho, kdo umí OPRAVDU hezky kreslit. Potřebovala bych nakreslit cca 20 karet formátu A4 nebo eventulně A5 (barevně). Jde o to, že se chystám udělat s dětma ve školce nějaký projekt a k tomu bych potřebovala obrázky různých činností a věcí, které se ve školce dějí (například - spaní, cvičení, procházka, hraní, paní učitelka, kamarádi apod.) Nabídky a bližší informace prosím v poště. Díky
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    KUA: Přesně, taky jsme to v nemocnici vyváděli každý den pobytu. :-)))
    KUA
    KUA --- ---
    co jsem takhle navstivil nespocet predskolnich zarizeni, tak muzu rict, ze co se tohohle tyce, tak kombinace drevene stavebnice (defacto obycejnych kostek) a gumovych zviratek vede ;)
    behem nekolika minut vam deti po cele ucebne postavi obrovskou zoo se vsim vsudy ;)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    FIFI: Musím říct, že mi původně přišlo úplně praštěný, kupovat dětem tyhle umělohmotný zvířata, ale ony je skutečně milují. Takže jsme zahodili všechny plyšáky a postupně pořizujeme velkou Zoo v umělý hmotě. Naštěstí po nás něchtějí živé exempláře. :-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    SHEEN: super!!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam