• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    ANNAMARIE
    ANNAMARIE --- ---
    JESTERENKA: myslis tyhle?
    dva kruhy v sobe - vnejsi vystrihnout, prostrihnout k vnitrnimu a ten nevystrihnout uplne (nechat spojene na opacne strane od prostrihu)
    z vnitrniho je hlavicka - muze byt i tvarovana (cepice, rohy -predkreslit)
    vnejsi bud ve ctvrtinach nastrihnout a zahaknout, nebo sesit sesivackou
    JPS
    JPS --- ---
    JESTERENKA: pokud by to prosím někdo měl, tak se řadím do fronty zájemců, protože potřebujeme zaměstnat maroda, aby neměl roupy :)
    JESTERENKA
    JESTERENKA --- ---
    nemate nekdo nahodou sablony na vyrobu papirovych mikulasu, andelu a certu? myslim takove ty co se po namalovani stoci do trychtyrku, sepnou a pak stoji, nejsem si uplne jista, jak maji vypadat a bohuzel nemam cas na zkouseni :(
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    Zdravím! Mám prosbu, potřebovala bych typ na nějaku netradiční pohybovou hru pro žáky 5. ročníku ZŠ, která se dá hrát v tělocvičně.
    Jestli máte někdo nějaký nápad, prosím do pošty. Děkuji :o).
    TICHO
    TICHO --- ---
    TWORBO: to teda! jsou to sympaťáci:)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    ze "skicaku" myho synka....(4)
    /chtel bych umet kreslit jako on/












    TICHO
    TICHO --- ---
    MICI: nee, ale asi myslíš filcování? horkou vodou + mýdlo?
    MICI
    MICI --- ---
    videli jste jak v loskutakovi namaceli tu vlnu a delali z toho jakoby latky?
    LURA
    LURA --- ---
    TICHO: Moc pěkný, taky jsme dělali nějaký věci z vlny:-)
    TICHO
    TICHO --- ---
    Snad to tady trochu oživím, neb tvořit je třeba! Baví mě to moc a už se těšim, až bude Majda větší. Tyhle andílky nad postýlku jsem vyráběla, když jsem byla asi v sedmém měsíci. Jsou z ovčí vlny. Nic složitého a příjemně stávený čas:)

    SHANA
    SHANA --- ---
    Jo ale jsem to vložila omylem do jiného klubíku :) pardón, ale tak... co, je to od dítěte PRO děti :)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Shana :))))) sladký :D je vidět, že i tenkrát zabíraly seriály velkou část vysílacího času :)
    SHANA
    SHANA --- ---
    V sedmi letech jsem chtěla být moderátorkou. Líbilo se mi předčítání v TV pro lidi...

    SHANA
    SHANA --- ---
    FIFI: Nebo energii z žárovky :) (jako ta filmová chobotnička z druhého patra)
    FIFI
    FIFI --- ---
    SHANA: :-) dneska asi kleklo vsechno :-) Mozna potrebovala morskou vodu :-)
    SHANA
    SHANA --- ---
    FIFI: Dneska "klekla" horkem... :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    SHANA: chobotnička je překrásná!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam