• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Vejce v plstěném kabátku - Výtvarné techniky - Magazín | Český kutil
    http://www.ceskykutil.cz/tvorime/ostatni-techniky/vejce-v%C2%A0plstenem-kabatku
    pro větší děti.. či přerostlé.. .)
    LAALAA
    LAALAA --- ---
    Neznáte někdo nějaké šikovné stránky na tvoření masek??? Dělám hastrmánka.....pls help :O
    PONOZKINA
    PONOZKINA --- ---
    KOPRETKA: Tak jí obleč do zelenýho a kup nějakej žlutej baret a na něj přišij okvětní lístky, tak nějak bych to vyřešila, popřípadě ještě můžemít ruce jako listy :D
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    maminy prosím o radu. V neděli dem na maškarní, mám vymyšleno, že by šla malá za kytičku. Nevíte o nějakých hezkých stránkách, kde radí jak na masky? Tak nějak už přesně vím co a jak by mohlo býti, ale další inspiraci nebo praktické tipy by se mi bodli. Díky
    RANA
    RANA --- ---
    MODRAPUSINKA: dik...cenne obrazy jiz se na zdi pysni..konecne take neco od jineho tvurce :) zatim jsem doma vystavovala jen ja a ted uz jsme dva...
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    RANA: hodne dobrej malir!:)to bych si klidne na zed dala
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    RANA: Ještě to dej do "Výtvory našich dětí".
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    RANA: to je fakt hodně dobrý!
    RANA
    RANA --- ---
    synator si dnesni dopoledne uzival a stal se na nekolik minut malym picassem...


    vysledek snazeni...
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    _AMBRA_: lepší varianta a neokoukaná ;)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    _AMBRA_: jo, to je pěkný :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MARKYTKAK: jj, na tu Ikeu jsem taky koukala, ale nakonec bude Dejv jelínek :) (ta čepka z fléru se dá zavázat pod krkem, tak to v ní snad chvilku vydrží, a paní mi ji ušije v menším.)

    QUAACA: jj

    dík holky
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    _AMBRA_: domácí ne, ale nějaké jsem viděla v Ikea a nebylo to drahé. A stejně tak jsem viděla kostými ve výprodeji v M&S.
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    ahoj, jsme obecanske sruzeni a radi bychom poradali vikendy pro deti na chate. prosim, mate nejake zkusenosti, co se tyce hygieny atd...
    moc dik
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    Karnevalová maska - čepička jelen | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/karnevalova-maska-cepicka-jelen-833345
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam