• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    MAKU
    MAKU --- ---
    Trochu zatapetuju, u nás se krom svátků a výročí hračky moc nekupují, muž rád vyrábí (a syn taky)

    Malý doktor "co dům dal":



    a lazaret (háčkovaná zvířátka jsou ode mne)

    TULENI
    TULENI --- ---
    tip pro sikovny maminy :)
    Llevo el invierno ♥: M.a.k.e. Alitas !
    http://llevoelinvierno.blogspot.com/2011/03/make-alitas.html

    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    co mrňata a kreslení? naše 15měs. kreslí giocondama, nejsme si ale jistá, jestli by to neměla střídat, protože tím tráví celý dny:/ myslíte nechat volnej průběh? (má je na půlky a tudíž kreslí špetkou)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    A rovnou propagace jiné akce - máte dětí starší 6ti let? Přijďte s nimi tvořit nebo je vyšlete na naší mikuláškou akci, kde se vyblbnou.

    Tady nízkoprahy 3 - Mikuláš! | ŽUPAN (Pražská pracovní skupina pro NZDM a Terénní programy)
    http://zupan.kvalitne.cz/2011/11/Tady-nizkoprahy-3-Mikulas.html
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Výtvory našich dětí z klubu

    Děláte rádi dobré skutky? Kupte si placku za 30,- Kč a přispějte na nákup vánočních dárků pro naše dětské klienty v Sapě. Více na emailu info@lache-chave.cz nebo zde na nyxu v poště. Jedná se o NZDM Rozhledna (o.s. Lačhe Čhave)

    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    Pro všechny co hlasovali o založení diskuze (i pro ty co nehlasovali), založili ji: Výměna materiálu pro vlastní tvorbu: [ Výměna materiálu pro vlastní tvorbu ] Takže kdo má zájem, vstupte, foťte, vkládejte a měňte. Budou Vánoce, tak aspoň ušetříte nějaký peníze za materiál.
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    reklama:) snad ne moc OT:
    MALBA NA ZEĎ

    JULIE * DESIGN
    http://julie-design.wz.cz/

    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    klasika z toaletákové trubky :-)


    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    _AMBRA_: tak jsem našla tu plastelnu,tak jsme doapadli jako vy,celou dobu jen řezal a bodal :) a my ze sebe dostavali trochu kreativity,musim na sobě zapracovat :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ZEMINO: ale kdeže! sněhulák je moje práce :)) Dejv zatím jen přihlíží a pižlá nožejkem, radí mi kam mám dát nos, že pejskovi chybí ocásek apod., sám se v tom akorát rochňá a vrtá, ale za asistence u toho tu hodinku vydrží
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    _AMBRA_: toho sněhuláka ukulal malej?to si u nás ani nedovedu představit,ale připomněla jsi mi,že Mates ji dostal na Vánoce a to vůbec ještě nedával,tak jsme ji schovaly
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MOTYLEK: tak náš domeček se nedočkal ani výzdoby, David si to nejvíc začal užívat na "střeše" na což jsem neměla nervy, tak je z domečku přízemní garáž (pro jistotu:))

    a tady nějaká podzimní tématika, díky za modelínu a kaštánky, jinak nevím, jak bych toho divocha udržela aspoň chivlku v klidu :)





    a doporučuju k modelíně vytáhnout i plastové příbory a vykrajovátka na cukroví :)
    (kupovat za 400,- se mi to nechtělo, stejně posloužil i příbor z rychlého občerstvení:))
    Play Doh nejlepší dárek ke 2. narozkám!!



    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    MONJIE: no ted uz toho moc nenaskenuju z domu.. .) ale ev. vyfotim, ikdyz to taky nebude asi hned tak brzo, co se pustim do knizek tohodle typu.)))
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    TOMSONE: To je nadhera!!!!
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    EUCHENIE: chá tak na tohle jsem moc leva:D
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    EUCHENIE: to jsem udelala a sezrano bylo natotata:D kdyz neco najdes, tak nascanuj je to fakt dobra inspirace.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    _AMBRA_: Taky jsme s dědou postavili našemu domek z něčeho jako karton, ale nebudu sem dávat fotky, protože v porovnání s vaším je mnohem méně vymakaný. :)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Taky nezahálíme .)

    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    my začínáme stavět....

    (je fakt, že karton se, narozdíl od cihel, moc neprodraží :)

    v příštích dnech ná čeká fasáda a vybavení interiéru :)




    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Už od 18 měsíců učíme syna stavět z Lega a tatínek mu z Lega staví různé stavby.
    Tentokrát postavil bohaté kolejiště, přejezd, nádraží, jednoduchý domeček a bazén.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam