• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    QUAACA: mame velmi podobne na kuchynske zdi :))
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    už se nám na zdi rýsuje umění



    ale myslím, že slečna umělkyně ještě není hotová, každý den trochu dolaďuje

    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    MAKU: vy jste uzasniiiiiii .)
    TULENI: SUPER .) ja na siti nejsem, ale tohle musim ukazat babicce .))
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Objevili jsme novou zábavu:

    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    MONKA: sundám koleška!:) (jednu židli máme ve sklepě, neotočnou, tak jí resuscituju)
    ZEMINO: na výšku, myslím, že by měla linku akorát u nosu, ale to je jen otázka času. díky za tip, zapomněla jsem, že je valstně potřebujem, a když jsou v tý slevě.. no zas se budu muset obětovat tam zajet!:))
    MONKA
    MONKA --- ---
    MEDOULKA: tak to bych davala bacha, aby nespadla, Alex mi asi 2x spadl i z normální židle a to pokaždý, když se chtěl pro něco natáhnout, nevšiml si, že je na kraji a bum bac byl dole, ale ted si už na to dáva pozor
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    MEDOULKA: ale je to fakt pevné,podle mě nejjistější na lezení,než nějaká židle.. v koupelně máme pro změnu ten plastový schodek
    NACITALKA: Jéé,to muselo být radosti,co?! :)
    TULENI
    TULENI --- ---
    MEDOULKA: ja myslim ze uz to da, Eri na ty schudky lezla taky strasne brzo, mam dojem ze este ani nechodila :) ted je mame pryc pac uz si pak ponich vyleze az na linku a bere kde co a kdyz tu nekdo je tak se perou o to kdo na nich bude stat :)))


    NACITALKA: ajj, taky milacci koukam, ale rada vas po tak dlouhe dobe vidim :) bydlite stale tam co driv?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    loni jsem sila sedaci vak a na chvilku jsem odesla z mistnosti...

    102911_3355.png (640750 B)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MEDOULKA: my mame dve a uvazuju o treti...
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    ZEMINO: na to je malá ještě malá, ale koukám, že je v akci, tak příště vemu do zásoby, hodí se aj do koupelny:)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    me vzdycky pobavi ty necinny deti z americkych filmu co tise cekaji ve svem zavrenem pokoji :D
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ZEMINO: tak to vypadalo asi pred hodinou a pul :]]]
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    MEDOULKA: náš Mates stojí na ikeáckém dřevěném dvojschodku http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10225589/
    NACITALKA: tak to u vás vypadá,když venku prší?! :)
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    MONKA: aha, tak to me ai nenapadlo proto, ze doma nemame zidle (jen koleckove u prac. stolů).. a to by se ji asi libilo nejvic, kdyz tak o tom premyslim.. zitra to na ní zkusím, už se těším!:)
    MONKA
    MONKA --- ---
    MEDOULKA: my to máme tak, že má svoje nádobíčko a normálně se mnou stojí u linky a kuchtí (stojí na židli), když krájím třeba zeleninu tak mu to dám do misky a míchá a užďibuje a je spokojený..............takhle už skoro rok se mnou vaří denně, asi z něj bude kuchař :))
    když mu řeknu jdu vařit, je v kuchyni první a hned si přisune židli a stojí a čeká
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    TULENI:
    MONKA:dík holky, tak do toho pujdu:) vykutím jí to pod kuchynskym barem, tam travi beztak nejvic casu:))
    MONKA
    MONKA --- ---
    MEDOULKA: syn vaří už po prvním roce, teda pomáhá denně s vařením oběda. Kuchyňku nemáme, ale u kamarádky vždy na návštěvě vaří, hrozně ho to baví. A budou mu na konci ledna 2roky
    TULENI
    TULENI --- ---
    MEDOULKA: az ji budou tri tak uz myslim bude moct byt treba domecek pro panenky nebo tak neco...Eri dostane malickou kuchynku az letos ale uzila by ji bejvala i driv, vari ve vsech detskych koutcich i ve skolce apod...aja mam v planu na baraku ji nejakou vetsi vyrobit, semby se mi to neveslo tak bude mit zatim pidi :)
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    jste supr šikovný!:))

    v jakým věku je čas na "kuchyňku", co myslíte? dcera aktivně vaří, ale je jí 15m, tak si říkám, čím jí ohromím, až jí budou 3, když si všechno vyplácám teď:/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam