• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: a teda abych to vše ještě uvedla na pravou míru, tak ta ulice je celá naše. Bydlí tam moji rodiče, moje babička s dědou a bejvávala ještě prababi a praděd, a každej měl svůj dům..))
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    NACITALKA: hele taková víska mezi náchodem a trutnovem.
    ten bílí starý barák je po prababičce, trošičku si na nej delám zálusk, a kdybych měla přislíbeno, že to jednou bude moje, tak se tam už stěhuju... bohužel mám obavy abych to neopravila a až by babička umřela, abych o to nepřišla... tak už tam ten dům 10 let chátrá...(((
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    KOPRETKA: to je super! kde to je? nasi maj chatu ve vesnicce Pecka, je to kousek od Nove Paky, mam to tam moc rada :]
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    když sníh tak sníh.. malá jezdí vždy na týden v měsíci za babičkou do krkonoš.



    a jestli je to zase velký tak se omlouvám... (((
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: a musim vyjadrit veliky obdiv rodicum, jejichz deti nechodi dele nez nez jen omezenou dobu, bylo to naprosto vycerpavajici.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MONKA: presne :/ snih byl jen jednou, to jsem to z parapetu sebrala do misy a chvilku si hraly, jinak doufam, ze pristi tyden dopadne kontrola snad dobre, abychom se alespon v unoru nekam dostaly kde to bude takhle _AMBRA_: skvely :]]

    a uz je to druhou zimu, loni mel malej zanet na nosni mandli, taky nejak od listopadu, nebo snad od rijna, ale nebyl ve stavu aby mu ji mohli vyndat, takze leky, nakonec se zanet rozsiril do kycle a tak nemohl chodit, pres ctrnact dni behem lonskych vanoc jsme ho museli jen nosit, ale stihly jsme alespon unor bily...
    MONKA
    MONKA --- ---
    _AMBRA_: tak to máte boží když máte sníh, u nás žádný není a napadl nám jen jednou a do rána byl pryč :/
    a každý den se syn ptá kdy bude "bílo"
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    dnešní slunce a sníh
    většina dětských hřišť u nás, je zavřených, čert ví proč, přitom je to mnohem bezpečnější, když se padá do sněhu :)





    MIKA
    MIKA --- ---
    NACITALKA: mne to zase zvedlo naladu v dnesnim nanic dnu...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    kdybyste nekdo meli dotaz, proc jsou stale v pyzamu atd. tak od listopadu maj nejakou brochitidu, mala jeste k tomu nejakou formu astma, nemuzu s nima moc ven tak proto...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    NACITALKA: jj někde vygůglil muž.. jinak teda tamto za patvar, vytvořil muž.. ještě mám někde jeho super udivenej výraz..) ale mě nák nefunguje picasa, tak to není taková hračka sem hodit..)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: ono je to asi z netu vid?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: srý za velikost..
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    NACITALKA: snesla vajíčko? :)
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    spionaz ;)


    MONKA
    MONKA --- ---
    NACITALKA: je rozkošná :)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    NACITALKA: bombardyna!
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    NACITALKA: whow! baletka
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    přihodím nějaké mobil momentky

    autíčková mandala u nás nedopadla moc dobře, syn se bál, že mu chci sebrat autíčka, tak mi je ukrádal a shovával do Bořkovo továrny :))



    konečně nadešl čas čmárání, i když pastelky stále drží jako "prase kost" aspoň u toho už pár minutek vydrží (http://www.detskeomalovanky.cz/tag/auto/)


    a k mojí radosti začal vařit pro plyšáky .)


    a nejlepší podívaná je mávat na kolemjdoucí, krabice Trofas-Ikea toho unese docela dost


    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    _AMBRA_: ja jsem taky krava :]]] a kun, zaba, ponik, zebra, zirafa, lev, slon, krokodyl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam