• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    a ja si dam kafe, vino a pradlo na susak ;]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ovsem bublinky stale vedou, kdyz jsem jeste byla malinka v internate, tak jsme s holcickama daly do zinky mydlo a nafukovaly tu zinku az z ni bublalo, silene z toho palili oci, ale ohromne se nam to libilo :]

    a moji broucci ted pujdou do vany s kelimkem, brckem a trochou peny do koupele foukat dalsi bublinky ;]



    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    navlekani brcek na tkanicku

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    diakritika, ja vím...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ...a baterku, troska mléka, a ejhle "))

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ...přemýšlím co se zbytkem barvy, tak jsem vyndala karafu...

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    takže, experiment nevyšel, mleko jsme měli plnotučné selské, plakat nad ním nemohu :[, barvy gelové, jar koncentrovaný... tak se foukalo brčkem nakonec... ale...

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ZEMINO: vcera jsme vydedukovaly, ze to muzou byt i ty barvy na vajicka, a prodavaj i gelovy, ted by je meli mit v prodeji snad i v drogerii...
    MAKU
    MAKU --- ---
    ZEMINO: ZEMINO: podle mne by mělo stačit obyčejné potravinářské barvivo rozmíchané ve vodě.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: následovalo házení mokrých věcí k pověšení, což se dětem líbí a trénují si míření, sílu a způsob hodu a nakonec roztřídění složeného do příslušných polic/skříněk... přitom si můžem dobře povídat :) a jak je teď na sebe hrdý!
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    domaci prace

    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    ZEMINO: tak jsem zkoukla i ten druhý odkaz a už teda vím,možná gelová barva..ale nemáte tip,kde ji koupit?taky v těch "starších" drogeriich? nějak u nás nemáme přímo cukrářský obchod :(
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    MAKU: a co to přesně je za barvy?moje angličtina není zrovna dobrá :) nějaká olejová?
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    od toho tohle auditko je,ne?abysme se opičili :)

    my dneska bublinkovali a přemistovali vodu z misky do misek.. malý nadšený :) aspon pořád nesedíme u vláčků,už mě to nebaví a ještě mě čeká týden doma s malým

    odpoledne jestli to vyjde tak zkusime tohle http://rustspolecne.cz/?p=447 ani nevím,jak na tom asi Maty bude :)
    a ještě chci zkusit to potopení/plave ..ale Maty neumí tohle ještě říct,tak uvidime,budu mít přes týden ale i neteř,tak ta mu to vysvětlí :)

    každopádně v manuální činnosti u nás vede stříhání,čehokoliv.. už máme rozstříháných X pexes,ikdyž si s nima nehrajem .. a zbytek vzorníků ke kolíkům padl za obět a jsou z nich lístky na vlak :)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MAKU: Tu rýži musim ještě vyzkoušet, taky do ní ráda sahám ;]

    Když jsem byla malá, tak učitelka na bojovku připravila hledání předmětu v pytli s uvařenýma špagetama, mastnýma, v šeru, bylo to trošku strašidelný, ale v dobrém ") musel se najít klíč k otevření skříňky... ale dalo by se to aplikovat třeba v létě na zahradě, hledání pokladu... nebo jakkoli, že... s ručníkem po ruce ;]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    pomoci "stejne" hlavicky vytvorit ruzne charaktery...

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    legracni obliceje [ovsem proporce jsem si mela overit, deti kreslily logicky tak jak to je prirozene]

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    darek pro prababicku..

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: musim se naucit psat krasopisne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam