• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    a co e-shop?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    holky, poradte, kde se dají sehnat ty tlusté pastelky Stabilo??
    u nás jsou 3 papírnictví, v žádném o takových pastelkách nevědí !!
    Seženu je třeba v nějakém marketu Tesco, např.?
    díky
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    QUAACA: :]]]
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    NACITALKA: já si chci jít hrát k vám! :-)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ale! uzasna na tohle je zelatina, jak prodavaj takovy pytliky na dorty, me to teda neprijde k jidlu, ale da se s tim dobre patlat a pozorovat, jak se to klepe, jak je pruhledna, hnacat rucickama, mackat...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ZEMINO: ale trosku bacha na ty "chemikalie", loni jsem detem udelala taky superbublinkovou party ve vane, s pripravky pro deti, dcera strikla synovi kousek peny do oka a cely vecer mel jednu zornici uplne roztazenou, starala jsem se v tu dobu jeste o nemocnou babicku a byla jsem fakt vydesena, na ambulanci rekli at pockam do rana, ale uz to nechci zazit...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ehm, trosku se nam to prepenilo, snad nebudou nasledky :]]]

    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    NACITALKA: co takhle ty barvy použít na tohle :) http://rustspolecne.cz/?p=381
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    a ja si dam kafe, vino a pradlo na susak ;]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ovsem bublinky stale vedou, kdyz jsem jeste byla malinka v internate, tak jsme s holcickama daly do zinky mydlo a nafukovaly tu zinku az z ni bublalo, silene z toho palili oci, ale ohromne se nam to libilo :]

    a moji broucci ted pujdou do vany s kelimkem, brckem a trochou peny do koupele foukat dalsi bublinky ;]



    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    navlekani brcek na tkanicku

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    diakritika, ja vím...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ...a baterku, troska mléka, a ejhle "))

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ...přemýšlím co se zbytkem barvy, tak jsem vyndala karafu...

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    takže, experiment nevyšel, mleko jsme měli plnotučné selské, plakat nad ním nemohu :[, barvy gelové, jar koncentrovaný... tak se foukalo brčkem nakonec... ale...

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ZEMINO: vcera jsme vydedukovaly, ze to muzou byt i ty barvy na vajicka, a prodavaj i gelovy, ted by je meli mit v prodeji snad i v drogerii...
    MAKU
    MAKU --- ---
    ZEMINO: ZEMINO: podle mne by mělo stačit obyčejné potravinářské barvivo rozmíchané ve vodě.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: následovalo házení mokrých věcí k pověšení, což se dětem líbí a trénují si míření, sílu a způsob hodu a nakonec roztřídění složeného do příslušných polic/skříněk... přitom si můžem dobře povídat :) a jak je teď na sebe hrdý!
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    domaci prace

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam