• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    _AMBRA_: ještě jsme pořádně nic nelepili, takže jsem vybavena jen takovým tím v tyčince. Tak jsem hrabala v mužovo skříňce a tam objevila lepidlo na dřevo. Ale herkulesu je to myslím podobné. Drží to dobře. Na zafixování nic nemám.
    VERONIKA22: jé děkuju :) já jsem spíš na to opičení, takže vůbec nevím, co mě osvítilo :)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    tak prvni kyvajici se zoubek s malou pomoci vypadl :]

    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Baumax poslal využitelný spam do schránek... vystříhali jsme z katalogu kytičky a udělali květinovou koláž pro babičku (syn jednoduše nalepil po papíře kde se mu která zalíbila)...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    vanocka :]

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    puvodne jsem chtela delat to s tema orezkama, nakonec jsme obalovali papirem, snad zitra...

    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MARKYTKAK: používáte Herkules? nebo jiný lepidlo? a pak jsi to ještě nějak zafixovala? nebo to drží?

    krásný, super nápad! Martínka tipuju na designera, taková barevná souhra se jen tak nevidí :)))
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MARKYTKAK: vůůůůbec neznám a ani za boha by mě to nenapadlo. fakt senzace! obrázek si jdu uložit
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    dnes jsme tvořili "kraslice". Asi jsem objevila již objevené, ale napadlo mě to samotnou, takže mám ze sebe ohrombou radost :D pořád jsem nevěděla co s hnědými vejci, ale takhle se to krásně schovalo. Barevný plan byl jiný, ale syn to na talířku hned krásně ze zvědavosti promíchal, takže barevná kompozice mi nevyšla, ale i tak to vypadá dobře :)

    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    to jsem dnes našla :oD
    Tvoření s dětmi AUTO AUTOBUS z obalu na vajíčka
    http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=9496
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    NACITALKA: :)))
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    deti pripravily Gormiti hostinu...



    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    TULENI: Tu doma vařenou jsme dělaly už xkrát a je pokaždý trošku jiná. Přijde mi, že možná, jak mám pokaždé krapet jinak nastavený plyn, že občas v ní "zůstane víc vody" a pak trošku patlá a jindy je perfektní. A taky funguje podobně jako potahovka - když ji nedáš do lednice, tak se nerozpatlá a dá se používat o dost dýl - zatím se nám ještě nezkazila. Každopádně je to oblíbenec velký :-).
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    _AMBRA_: tak zase tak rychle nám nevyschla,ale myslela jsem že vydrží věčně :)
    SEVERINE: ne děkuji :) to by se nám blbě krájelo :)
    VERONIKA22: tak u nás stačí vyválet placka a vykrajovátka lokomotivy a vláčku nebo vycpat vykrajovátko plastelinou a mít 3D vláček ..nebo dlouhý had,který jde krájet :)
    když už jsem něco vytvořila,tak nebyl zájem v tom nějak pokračovat,tak jsem ráda,že stačí krájení
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    VERONIKA22: tady nejaká galerka
    Fresh Ideas for PLAY-DOH Based Activities Recipes and Crafts for Preschoolers
    http://www.hasbro.com/playdoh/en_US/Fresh-Ideas.cfm

    my nejčastěji děláme nudle na následné pižlání (vánoční vykrájovátka nijak neuchvátily)
    olivy co strkáme do staré plechovky od oliv
    a tobogán s kutálející se kuličkou
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    TULENI: tak přečteno a řekla bych, že je to to samé jako když dělám odpalované těsto na věnečky že jo? tak to bych asi zvládnout mohla

    a díky všem za reference


    a nebyl by ještě nějaký odkaz na blbinky z modelíny? přemýšlím co bychom s dcerkou dělali a nejspíš by většina tvořivosti byla na mě. a kromě vykrajovátek a tvoření postaviček mě moc nenapadá.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ZEMINO:Tu kuličkovou klidně za poštovný daruju. Dostali sme ji - jinou značku teda - k ježichovi a mně se to nějak nelíbí.

    my máme nějakou obyč plastelínu kelímek za dvacku, a je funkční už čtvrt roku
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ZEMINO: přesně tak, taky jsem zklamaná z toho, jak rychle to vyschne :/
    (krájení u nás též frčí)


    VERONIKA22: my měli jen play-doh, kup dva kelímky a vyhrajete si max. týden. (Pak to ztvrdne, zaschne a ani voda na změkčení nepomůže), ale zase si ty výtvory můžete nechat zaschnout na vzduchu na památku :) (je to tvrdý pak jak sádra) ale ty drahé sady pizza/zmrzlina atd. bych určitě nekupovala
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ZEMINO: TULENI: kulickova maximalne v hladke mistnosti oholenemu diteti ;] ale je to dobry na ocistovani klavesnice a odchlupovani veci... my dostali od prarodicu...
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    TULENI: právě píšu,že nevím.. předávám info od švagrové,ale taky mám pocit,že to bude jako polystyren a ten jsem viděla nedávno co dělá,když malý řezal na balkoně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam