• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    STAMPERY
    STAMPERY --- ---
    KEYA: dekuju, jsem rada, ze se libi.
    Neni problem zaradit do nabidky i nejaky motiv na prani.
    Pro znaceni obleceni do skolky delam i jmeno v kombinaci se symbolem https://www.facebook.com/photo.php?fbid=237472686271815&set=a.153748681310883.27813.144138868938531&type=3&theater

    _AMBRA_: myslela jsem, ze mam tak nizke ceny, ze se nikomu nevyplati krast moje obrazky
    MAKU
    MAKU --- ---
    Rychlovka: nasbírali jsme si při prochajdě kamínky a doma je pak řadil podle velikosti (původně jsem myslela, že i to řazení uděláme venku, jenže tam měl moc jiných zábav a lákadel):





    A totéž jsme dělali ještě se sukovým vysprávkami do prken (máme toho doma pytlík, prodáváají je v OBi a pod.). Měl od každé velikosti vždy dvě kolečka stejná.

    KEYA
    KEYA --- ---
    SEVERINE: Už jsem o tom uvažovala :).
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KEYA: je to moc povedené, asi poprosím strejdu kutila, aby aspoň to autíčko obšlehl a vyrobil :))
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    FOXOVA: tu jsme jeste nevarili:D diky za tip:D
    KEYA
    KEYA --- ---
    Někdo tu nedávno razítkoval a já jsem dnes narazila na toto: http://www.obrazkova-razitka.cz/548-razitka-z-preklizky - některá razítka mají opravdu krásná... Říkala jsem si, že by se to mohlo hodit třeba i k označení oblečení ve školce...
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    LAURA: to je milý :)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    LAURA: chlapi jdou na vsechno hrozne vedecky :DDD
    LAURA
    LAURA --- ---
    Dneska jsem na stole narazila na manželův seznam jak zabavit rok a půl starý dítko, co kvůli nemoci nemůže ven:

    Bublifuk
    dělat prasátka na zdi hodinkama (dítě je honí)
    házení (dítěte) do peřin
    schovávání za barevnou dekou
    nechat ho honit robo vysavač

    :)) zřejmě nic objevnýho, ale mně to přišlo hrozně roztomilý, jak si to sepsal
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    dnesni obed - slupkova polivka :]]

    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    velikonocni tvoreni :]

    KATJA
    KATJA --- ---
    já se s dovolením přidávám k pozvánkám, tentokrát na zahradní akci v DDM Spirála na Praze 8.
    23.4. odpoledne si u nás budete moci zakoupit bylinky a květiny, vyrobit si originální květináče a rostliny rovnou pod odborným dohledem zasadit.
    akce je určená zejména pro rodiče s dětmi, tak doufám, že se třeba uvidíme :)

    [ Jarní zahrádky - Prodej a sázení rostlin s dílnou / ostatniother / 23.4.2012 / CR - Praha ]
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    Připomínám, že již zítra odpoledne propukne na zahradě základní školy Jižní odpoledne plné her a soutěží, které pro děti od 5 do 15 let připravila naše sportovně-turistická skupina BOR. Připravili jsme řadu disciplín na rychlost, šikovné ruce a tvořivost, za které děti dostanou malé odměny. Budeme rádi, když dorazíte!

    https://www.facebook.com/messages/?action=read&tid=id.385967621437485#!/events/351572991560911/
    121.PS BOR - Bratrstvo Opravdových rytířů
    http://skupinabor.cz/
    TULENI
    TULENI --- ---
    tak jsme zase za oskliveho pocasi postavily doma stan...a Eri se po odpolednim spanku sebrala, lehla si tam a nemusela me moc premlouvat s tim at si tam vlezu s ni...do dvou minut byla zase tuha a prospala dalsi hodinu a pul :))
    TULENI
    TULENI --- ---
    ale delaly jsme i nejakou "modernu" :) mramorovaci barvy...taky malej zazrak :)
    TULENI
    TULENI --- ---
    a nakonec velikonocni pripravy..u nas tradicne nejoblibenejsi jsou vajicka zdobena travou a varena v cibulovych slupkach....pro Eri uplne malej zazrak, hrozne se ji to libilo :)


    TULENI
    TULENI --- ---
    a po zime v lese jsme nasli par sneccich ulitek tak jsme si je doma vyvarily a obarvily vodovkama...nakonec zalakovaly a daly jako ozdobu ke kytkam, to este nemam vyfoceny.. priste asi pouzijem hobby acrylky a bude to bez lakovani ..

    TULENI
    TULENI --- ---
    taky mi pred tremi tydny pomahala s osenim aby nam do velikonoc vyrostlo, pak jsme ho kazdej den kontrolovaly a zalejvaly...
    TULENI
    TULENI --- ---
    i u nas se bublalo, ale nez se ji to vzilo tak si asi trikrat lokla jak je zvykla z brcek jen pit :) jeste ze tam mela potravinarske barvy :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam