• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    LOO: very best off dárek teda!
    NACITALKA: krása
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    LOO: fakt dobry :]]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    LOO: to je skvely napad!!!
    LOO
    LOO --- ---
    Matesovic priserky nad postel
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    holky mi stravily celej den na zahrade a prej si chtej malovat....kdo si hraje nezlobi :))



    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---


    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    FOXOVA: :]]
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    SANTAL:
    NACITALKA: ja koupu ob den, poslat holky umyt se samotne znamena vyplacani studny, a mlasdi dceru myt je horor - ve vane pouze sama, vodu na hlavu a oblicej ani nahodou... opice jedny :]]
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SANTAL: já se asi v 5letech rozhodla, že zkusím jestli voskovky píšou i na dřevo, povlečení a zeď. no kvůli té zdi to byl tenkrát strašnej výprask a připomínali mi to ještě 6 let poté :o//
    takže už vím, že asi oprávněné. když je to neodstranitelné
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    FOXOVA: oni se pak tesej do vany, a tam se samy myjou zinkou a mydlem a foukaj bubliny, a me bavi docela myt ty maly oblicejicky, posiluje to nasi duveru - precijen jim to nechci dat do oci, kdyz byly kolem tech dvou let bylo to horsi no, to nechtely na hlavu vubec vodu...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    NACITALKA: přesně tak, voskovka na dítěti téměř nezanechá stopy, voskovka na zdi je PROBLÉM :-)


    FOXOVA: No tak je neumyješ, necháš je mýt se samé, pokud už maj rozum, budou vědět, že malovat po sobě znamená také příští den se ukázat venku jako "opotřebovaný Indián"... ;)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    NACITALKA: no ja bych to asi taky prezila, ale ten horor je jit umyt...:]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    FOXOVA: me osbne pomalovane deti nevadi, jsou docela omyvatelny ;] ale zlobim se kdyz pomalujou neco, co by memely a o cemz to vedi... ale stava se to jiz minimalne, takze to brzy prestane, uz zacinaj vnimat i estetickou stranku...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    FOXOVA: Ne, tam jde o to, že já je nechám :-)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    SANTAL: tak to ja samozrejmne kupuju taky
    2/ na ME telo nemaluji, ale na sve....osobne si neumim predstavit, ze by vzaly fixu a pomalovaly mi ruku. To si preci ohlidas...:]
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    FOXOVA: třeba já se snažím:
    1/ kupovat netoxická malovátka
    2/ aby místa, které pomalují MNĚ, byla pod šaty :-)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    NACITALKA: ja reagujes na pomalovane telo a veci od deti? Ja to nedokazu prejit sklidnou hlavou. Vzdycky me to strasne vytoci. Zvlast, kdyz holky vedi, ze po sobe nemaj malovat. Jdu na zachod a vratim se a holky zmalovany...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam