• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    FOXOVA: jo klidně. nejsem pražák a na poštovní balík kašlu. zatim dcera bojkotovala veškeré mé kreativní tvoření a tak zatím budu radši plácat čas na domácí činnosti.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    NENICA: hele, kdyz by VERONIKA22 nechtela, ja bych je vyuzila na praci s detma v druzine :)
    NENICA
    NENICA --- ---
    VERONIKA22: jako neabstinent ti můžu říct že dnes málo vidím klasický korek. většinou jsou už příměsi nějakého plastu. ale pokud máš zájem možná bych ti něco málo korků sehnat mohla :)
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    FUNTL: moznost pianina neexistuje, ale kvalitni xylofon je fajn napad, kouknu:)
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    MEDOULKA: co xylofon, nestacil by? kdyz se koupi nejaky poradny (klidne detsky, ale v hudebnich nastrojich, ne takove ty hracky, co vubec neladi), tak to je neco, co deti svymi malymi ruckami zvladnou a jeste k tomu to ma docela liby zvuk, takze i prisernosti zneji docela prijemne :)
    Pak samozrejme existuje moznost poridit si pianino :)
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    VERONIKA22: Já to právě taky dělám po dědečkovi, tak to bylo první co mě napadlo. Ale vůbec bych se nebál tam třeba přibít malé hadrové panáčky nebo tak něco.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    prosim help.. nemate tip na nejake pianko/piano elektricke? mame zatim 2leťačku, ale neni to ničivý typ a rodiče si taky radi zabrnkaji, takze bych rada neco "opravdoveho".. diky za kazdy napad
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    LLGHOSTLL: joo to mi dětství dělal dědeček a miloval jsem ty obrázky......ale on aspoň uměl kreslit :oD
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    VERONIKA22: vypalování do dřeva - pyrografie pokud správně vidím že je to dřevo.
    IKI
    IKI --- ---
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    malovani svetlem...

    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    trocha pravoleve orientace

    narychlo nakresleny omalovanky pro emmicku :]]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    radost nad objevenou kalkulackou s tiskem...

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    pujc mi to taky...

    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    a pak jsem marně přemýšlela jak vyzdobit dětský věšák a nic moc mě nenapadlo ...tak jen obrázky :o(. nemá někdo ještě nějaký nápad?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MERTLI: tak jsem z kartonu začala vyrábět městečko a měla jsem velké plány na kostel, garáže atd.... a že budeme malovat vodovkama do aleluja. hmm vůbec jí to nebavilo a po 30sek řekla hotovo, pak to vzala ještě fixama a to jí bavilo 2min. takže to 3D asi nic moc. omalovánky na papíře vydrží čmárat i 10-15min.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    no a modelína je number one :o)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    natálka už umí ve spíži ukázat cokoliv ale všemu říká hami, tak jsem v sešitu vyrobila "encyklopedii" toho co se nám doma nachází a budeme pojmenovávat. dítko je naprosto nadšený neboť jsem tam nalepila i nějaký obrázky sušenek a pitíček :oD. a furt chodí a listuje v tom a má to fakt jak milovanou bibli :oD



    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MERTLI: v žádným případě. dávej dál. ty lodičky jsou zase super. ale kde to vzít když jsme abstinenti :o/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam