• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BOU: Díky Bou, to bude asi ono. Tak teď alespon vim, jak blbe tomu rikaji. Premyslim, jestli je to vyhoda. :-))
    BOU
    BOU --- ---
    SHEEN: myslíš tohle?...

    Mr.Tapeman
    TULENI
    TULENI --- ---
    pac se pripravuju na svp, tak hledam novou inspiraci na ruzny hry a narazila sem na docela pekny webik, ktery je spis zamereny na hry s detma doma (kdyz jsou nemocne atd), ten druhej odkaz taky hafo her :)
    http://www.hrysdetmi.cz/
    http://isi.brno.cas.cz/~sadovsky/hry.htm
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Nevíte, jak se jmenují a kde se seženou takové ty pásky (plastové, mačkací a přilnavé), co z nich v kouzelné školce dělají sluníčka, boty, zámky a bůhvíco ještě?
    FIFI
    FIFI --- ---
    Dekuji vsem za pochvaly! Premyslim, ze ji od zari dam na nejaky krouzek malovani apod.


    SHEEN: ja vubec nevim, kde ty napady bere - proste prijde a rekne - nakreslila jsem osla :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    FIFI labuť naprosto nemá chybu :D
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    FIFI: Nechodíte taky do Oslova? ... V jednom nedalekém údolí lidi začali pěstovat osli. Prý jsou na vymření. A nazvali to místo Oslovo. :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Ten osel je úžasnej. Dokáže namalovat dost věcí. Živě si vzpomínám na sebe, jak jsem měla pár věcí, který mi šly a ty jsem kreslila pořád dokola. Osla bych nesvedla snad ani dnes.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    FIFI: takovy domecky maluju doted...:)))))
    SANY
    SANY --- ---
    FIFI: tak u mě vede osel a labuť :o))
    FIFI
    FIFI --- ---
    eee... omluva ze velikost
    FIFI
    FIFI --- ---
    Dcera byla minuly tyden nemocna, kreslila, takze jsem to ted nascenovala:
    Domecek:


    Labut:


    Medaile ma ruce a dole nozicky, taky knofliky:


    Osel :-)


    Pani s kbelikem na hlave:


    Nase mala kouka ze stanu:


    Zajic:


    Kocka - to rikala, ze chce vyhodit, ze se ji nepovedla:
    WOOK
    WOOK --- ---
    zeptam a podam hlaseni ;)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    pjeknej napad, to me taky hodne zajima...
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    Zas tak sem to nemyslel.Ale pokud dítěti řeknete namaluj domeček a ono udělá kolečko a z něho tři čárky, tak mě to fascinuje.Chci jen, aby k obrázku lidé psali..."řekl sem, aby nakreslil mašinku" nebo pokud sou to práce ze školky, tak taktřeba napsat téma... je to jen můj nápad... ;))
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    FENRIS: Domníváš se, že ti to děti řeknou?
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    Nebylo by špatný psát k obrázkům, co to vlastně je, nebo co tím chtěl autor říci :)
    WOOK: nice ;) tipuju to na roboty :))
    801030
    801030 --- ---
    WOOK: super
    WOOK
    WOOK --- ---
    obrazek ze skoly od sestiletyho kluciny ;))

    MRACEK
    MRACEK --- ---
    PETKA: jojo, ceska rikadla. Krtecek neni ve versich, ale na toho jsme prave najeli az kdyz byla starsi (okolo toho roku a pul), i kdyz ho mela doma uz drive (1 rok), ale to ji tehdy fakt nebralo, spise ty rikadla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam