• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GURBON: Destruction Derby
    GURBON
    GURBON --- ---
    Nazev hry?
    GURBON
    GURBON --- ---
    Chuchel?
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    POHODAVOLE: jsou na to billboardy po meste!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: jedná se o českou hru vydanou letos..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Poznej hru podle popisu:

    Join the hairy hero ******* and his rival Kekel on their quest to retrieve the precious cherry and face numerous puzzles and challenges! The reward? Cheerful situational humor, wild music and sounds by the band DVA and dozens of hilarious gags that warm up even the coldest of souls. Plus cherries!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    AVATAR: jasna ultima online :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    kal vas flam
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    To zni skoro jako runy z Dungeon Mastera, ale nejsou.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    kal ort por
    2MAN
    2MAN --- ---
    AVATAR: zadáváš !
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty jo, mne před časem napadla úchylná myšlenka na audítko pro nás dinosaury „Poznej herní časopis podle hlášky, hry nebo obrázku“.

    Samo by to byla zábava na chvíli, téma se nutně brzy vyčerpá, ale mohla by to být zábava, což?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    2MAN: division :)
    2MAN
    2MAN --- ---
    Hint #3: Díky velké vlně dotazů na forech museli autoři oficiálně prohlásit, že se ve hře nebudou vyskytovat zombie. A to ani z čerstvě padlých lidí, ani z těch, co pokosila "dolarová chřipka".
    GURBON
    GURBON --- ---
    2MAN: ne ze by mi to pomohlo, ale asi by to chtelo hint
    2MAN
    2MAN --- ---
    Hint #2: Ve hře potkáváte různé nepřátelské frakce. Počínaje výtržníky s pistolemi, přes uprchlé vězně a magory s plamenomety až po profesionální armádu. Sem tam se v endgame contentu vyskytne i lovec, co dokáže hráče sundat jednou ranou (většinou vojenskou sekyrkou do hlavy).
    2MAN
    2MAN --- ---
    Hint: ve hře jste tohoto záporáka nikdy přímo nepotkali. Velmi brzo navíc bylo odhaleno i jeho pravé jméno, Aaron Keener.
    2MAN
    2MAN --- ---
    GANDHI: já právě čekal záběr na postavy shora ingame, do toho se mi zapletl KOLCON: s Dungeon Masterem a hle, zmatenost je na světě. Nicméně ať to nevázne, když chcete nějaký ty novější:

    Hlavním záporákem které hry byl agent s krycím jménem Vanguard?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GANDHI: tak ted jsem zmaten - na webu je nejaky kratoucky outro z amiga verze, ale ja bych dal ruku do ohne za to, ze ja tam zadny nemel (coz muze bejt i piratskou kopii)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    2MAN: je to tak:) ten zaber zeshora je v intru (kdyz postavy vchazej a vychazej z palace) a ta hra skutecne koncila je oknem s napisem congratulations, sejmuls Xanathara a odstavcem textu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam