• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Soundtrack pro hádanou hru vytvořili umělci, mezi kterými nechybí Waveshaper, The Toxic Avenger a především můj oblíbenec Carpenter Brut.

    Název hry?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    KEJML: no ja som to hral asi pred pol rokom a myslim, ze prihliadnuc na to, ze to robila partia par stredoskolakov to bola celkom vydarena hra. a cesky dabing docela na urovni.
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    DOCKINEZ: bod. Zadej...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DMC?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Napoveda:
    Hra je z roku 2013, je to hack'n slash z třetí osoby. Technicky jde o pátý díl v sérii, ačkoliv tentokrát poprvé u názvu neuvedli číslovku - tedy "5", naopak název popsali zkratkou.
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Tak já zkusím zadat:
    Do které šmelcovačky vyrobili parádní soundtrack Noisia a Combichrist?
    KEJML
    KEJML --- ---
    JAACOB: Přesně tak. (je to teda z dvojky, ale podle mne je tahle obrazovka v jedničce prakticky stejná)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    KEJML: thx, X-COM... ^_^
    KEJML
    KEJML --- ---
    JAACOB: Kdepak, ale zkus to ještě jednou - Nápověda:

    JAACOB
    JAACOB --- ---
    KEJML: ja uplne vim, ze ten bar znam, ale nemuzu si vzpomenout odkud. Zkusim strelit: Arma (nebo DayZ)?
    KEJML
    KEJML --- ---
    AZRAEL: Mám na tu hru hodně živý vzpomínky. Pokud se nepletu, byla to první plně česky namluvená hra a českej dabing v tý době bylo pro mne něco neuvěřitelného (i proto, že anglickými mluvenýmu slovu jsem tehdy zas tak nerozuměl) a hrozně jsem tu hru chtěl. Dostal jsem se k ní ale až když ji Score přiložilo k časopisu. Dodnes si pamatuju ten pocit nadšení, když jsem spustil instalaci a pak to naštvání a frustraci, když se to v půlce instalace zaseklo :) Ale nakonec jsem to nějak rozběhal.

    Každopádně popojedem: Název hry?



    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    KEJML: mas pravdu
    KEJML
    KEJML --- ---
    AZRAEL: Dračí historie
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    AZRAEL: hint: jedna sa o staru cesku adventuru vo fantasy rozpravkovom prostredi.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Teda plastova doza s lekama je Suffering.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    The Suffering
    VACA
    VACA --- ---
    DOCKINEZ: asi jsi moc nehrál tehdy :D Ten zvuk slyšíš pokaždý když někde najdeš painkillers, doprovází tě tedy po celou hru :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    A teď bych potřeboval vysvětlit, který ze zvuků obrácení piksly s lékama je "max" a který "payne". Irony off, fakt bez toho nedokážu dneska usnout.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    V ktorej hre je hlavny zaporak Kuzelna hulka Evelyna. Stretnete ju vsak iba na zaciatku a na konci hry.
    VACA
    VACA --- ---
    AZRAEL: BOD
    je to tak, zadavas:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam