• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---

    V ktorej hre sa mozeme stretnut s tymto NPC?
    2MAN
    2MAN --- ---
    AZRAEL: jop, zadáváš
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    2MAN: heretic?
    2MAN
    2MAN --- ---
    Hint: ano, je to chyták. D'sparil se objevil jen v jedné hře (v dalších dvou na něj byli pouze odkazy)
    2MAN
    2MAN --- ---
    Ve které hře jste konečně zabili D'Sparila?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    2MAN: bod, zadej! A jo, kdo to nehrál, testnete. Je to fakt dobrej klenot. Moje první hra na steamu.. :)
    2MAN
    2MAN --- ---
    Hammerfight je výborná gameska, jen škoda, že se na ní developer vybodnul... Sliboval multiplayer a kde nic tu nic :(
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Platformer to není. Je to taková zvláštní, nezařaditelná, lítací, fyzikální, bojová arkáda doplněná o příběh. Hraje se to jen myší. Druhej obrázek zobrazuje přímo vašeho hráče. Jak říkám - buď to někdo hrál a bude vědět nebo se asi nechytnete. Zkusím ještě oklikou naznačit název a jestli se nikdo nechytne, zítra to propalím...

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JAACOB: Ten první obrázek mi vizuálem připomíná ten indie chilskej platformer, u toho druhýho už si nejsem tak jistej. A stejně ten název nedám z hlavy. :-)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    ok, asi to nebude znát moc lidí, tak jebnu rovnou screenshot ze hry..

    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Tak jo - testnu, kdo z vas hral tenhle skvost...
    Poznej hru podle screenshotu
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JAMILLOS: popravde jsem si nevzpomenul ani na Echelon III, a to je v ramci hry daleko podstatnejsi organizace:)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAACOB: No zaplaťpámbů. Sice první díl, ale nebudu vás už trápit. Čekal jsem teda rychlejší uhodnutí! :D bod
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Hele ja strelim ciste vzduchovkou do luftu - jakoze sest dilu a stealth...
    Splinter cell? a kdyz povinne, tak treba treti dil? :D
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Iniciály vedlejší (ženské) postavy jsou A. G.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KRLEESH: taky mi to nedalo, ale stejne se mi to nevybavuje i kdyz jsem par dilu odehral - proste Deusexovsky Sarif Industries to fakt neni:)
    KRLEESH
    KRLEESH --- ---
    JAMILLOS: čeloplesk jak hovado, ale pogooglil jsem takže nic ...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    KULHY: No však to je to zadání - že chci i konkrétní díl. Byla to reakce na už smazanej komentář.
    Další nápověda (jako že už velká): stealth
    KULHY
    KULHY --- ---
    JAMILLOS: Ktere prvni zadani pred tim divnym slovem Kalinatek mas na mysli? Zadne nevidim.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    2MAN: Ale viz mé první zadání...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam