• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Hele ale jo, dobre zadani! A ano, chtel jsem napsat Jalopy.
    VACA
    VACA --- ---
    KULHY: Je to tvoje.

    Aha tak z ea sory ja sem se odrazel od toho moby. Na steamu to mam uz desne dlouho.

    Daval jsem to jakoby “tematick” k letnimu obdobi:D

    Je to trochu underground hra, ale perfektni recese kazdym coulem!



    KULHY
    KULHY --- ---
    VACA: My Summer Car :) desna pecka, ale je to teda jeste EA na stopro
    VACA
    VACA --- ---
    Taky jsem trochu zmaten, Jaleco jsem myslel ze byl vydavatel kdysi.. ale neni to ani Jakopy ani Jaleco


    GANDHI: ja jsem vychazel z mobygames kde je “released 2016”... Na steam se ted nedostanu abych to proveril..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DAVESADE: nemyslis Jalopy?
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Muzu tipnout Jaleco??
    VACA
    VACA --- ---
    DAVESADE: To je k tomu predchozimu zadani, stale. Dam jeste pozdeji jednu posledni napovedu, a pak to uzavrem:)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    VACA: To je zadani?
    VACA
    VACA --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GANDHI: Já asi vim dost přesně a podle všeho to vyšlo už 3 roky zpátky. Bohužel mě zrovna nenapadá zadání.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    tusim, ale neni to furt jeste v EA?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    VACA: koukal jsem asi na dvouhidinovej stream, ale jmeno nevypotim :)
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Jsou to plakáty z pokojíčku hlavního protagonisty, tedy vás ve hře.

    Je to hra ve které mezi základní suroviny pro vaše přežití patří pivo a párky.

    Autor hry tvrdí, že forza, grand turismo apod. jsou hry pro masturbanty, protože v nich řídíte auta která si nikdy v životě nebudete moct dovolit, což on nepokládá za realismus.
    Jeho hra naproti tomu je ralistický simulátor, ve kterém máte k dispozici starej zrezavělej pekáč ze sedmdesátejch let, kterej si navíc nejprve celej do posledního šroubku musíte složit. Seřídit ventily, geometrii kol, udělat technickou aby jste dostali značky apod. prostě všechno co ve skutečnosti. Ani potom však nic nekončí, protože jak je to starej vehykl tak se na něm furt něco kazí, díly se opotřebovávají, a vy se o něj furt musíte starat.
    Slovy autora ho ale budete milovat, protože jinej stejně mít nikdy nebudete:D

    Je to HC survival simulátor s vysokou úrovní realismu, a tak i v rozhlase buď hrajou sr*čky, nebo kecaj o hov*ě.

    Ve hře se mimo jiné například vyskytuje Škoda 120, která se ale kvůli licenci nemůže jmenovat Škoda, a tak má příznačný název "Svoboda". Což koresponduje s dobou vzniku škody 120.

    V herním světě kromě své babičky a prodavače v sámošce prakticky nepotkáte střízlivou duši. a protože jde o hc survival simulátor, tak i vám alkohol nejednou zachrání život. Hra se totiž odehrává na odlehlém finském venkově.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA
    VACA --- ---
    poznej hru podle obrazku

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VACA: Jasně, zadej :)
    VACA
    VACA --- ---
    SALVATOR: kerbal space program? :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    2MAN: To ne, ale můžu říct, že
    HINT:
    dva z nich jsou piloti, jeden je vědec a jeden inženýr
    2MAN
    2MAN --- ---
    To zní jak jména závodníků z micro machines :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Poznej hru podle postav, které jsou ti jako první k dispozici: Jebediah, Bob, Bill a Valentina
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam