• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    DOOMER: Elite Dangerous?
    DOOMER
    DOOMER --- ---
    Poznej hru podle artu:
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    DOOMER: ZAdavas!
    DOOMER
    DOOMER --- ---
    DAVESADE: Carrier command, originál jsem nehrál, ale ten remake má obrovský nevyužitý potenciál....
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    A tentokrat Amiga verze:

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Jestli to do rana neda Gandhi, tak tady je dalsi hint:

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    EZEE: momentalne SCS:p
    EZEE
    EZEE --- ---
    GANDHI: znjakeho ze jsi studia? :P
    EZEE
    EZEE --- ---
    RADOWAN: taky mi to evokovalo dvojku :))
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Aby se ta hadanka tak snadno neuhodla, davam screenshot z predlohy. Ta byla na mnoha platformach, ja jsem vybral tu nejmene zapamatovatelnou - ze ZX:

    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    DAVESADE: mě to trochu připomíná Battlezone 2, ale ty stromečky mi nejsou povědomý
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ja vim - ale to je tim, ze jsem na tom delal:p
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    RADOWAN: Nene ;). Ale dam za chvili hint, pak budes moci znova ;).
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    DAVESADE: Scorched Earth
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    RADOWAN: Zkus!
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    DAVESADE: jestli muzu znova, tak bych si zkusil
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    RADOWAN: Kdepak.

    Jde o "remake" stare hry z 8bitu.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    DAVESADE: PlanetSide ?
    EZEE
    EZEE --- ---
    VACA: U techdle her tu grafiku proste beru tak jak byla driv, soucast nostalgie. Ale takovy Wacky Wheels uz jsem nedal :D
    VACA
    VACA --- ---
    EZEE: Cece ja nevim jestli se to pokouset nekde stahnout a rozbehnout na dnesnim zeleze, a nebo jestli si radeji zachovat ty mozna teochu romantizovane vzpominky z naseho mladi.. :D

    Nedavno jsem si po opravdu dlouhatansle dobe zapnul HL2 a vlastne jsem byl trochu prekvapenej protoze proste kdyz to vyslo tak jsme z toho u nas na stredni vsichni ucuravali jak krutej next gen to je, ta huusta fyzika, ta grafika, ta ukrutne mocna voda, clovek ztravil cas i ruznym koukanim se prez funkcni lupy v laboratori apod.
    No, uz to ten wow efekt dneska nema, prekvapive:D
    Vlastne mi docela trvalo nejakej cas nez sem si vubec zase priviknul na to ovladani, tim nemyslim klavesy ty ma clovek uz zaryty v dna :D ale to jak ten engine funguje, jak se chova chozeni mireni apod, vsechno je to z dnesniho pohledu takovy trochu krkolomny, zaroven ale hrozne syrovy a rychly vsechno. Dneska jsou ty hry takovy vic “fluidni”, nevim jak to rict. Pritom tenkrat to byl zlatej standart herniho sveta. Tarka posvatnej :D :D
    Ale jo ty kvality to furt ma, uzil jsem si to kdyz sem se do toho po chvili zase dostal.:)


    Sooory za oT :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam