• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    MATEEJ: ... rychlost! Zrejme slusnej oddil!
    BOD
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    BLACKHEAD: Giana Sisters
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Poznej hru podle vyrezu...

    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    GANDHI: [OT] Ehm... Matchbox je ted low-end s osklivejma vyliskama. Ale po otci mam nejaky kousky asi ze sedesatejch a zadne preciznejsi auticka jsem od te doby nevidel... Tohle byly auticka s nekolika ruznejma pohyblivejam dilama, nebo treba sub-milimetrovejma detailama...
    BTW: az je najdu, tak je nafotim do nejakeho retro auditka tady... [OT]
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BLACKHEAD: no jasne:) BOD
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    GANDHI: Army men?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VACA: a btw tohle byla nahodou na svoji dobu dost pekne udelana arkada:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    nicmene otazka:V jaky serii jsme pro zmenu meli moznost ovladat squad platovejch vojacku?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: jj, airfix bejval lacinej lowend podobne jako matchbox:) Ale jako jeden z mala delal ctyriadvacetiny.
    PETJU
    PETJU --- ---
    TRAGED: Zalezi na meritku. Stavim ted Hellcat v meritku 1:24 a je to krasne vylisovany a kvalitni resin.
    Ale to jsme mimo tema ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PETJU: Airfix? To se toho asi v posledni dobe dost zmenilo, ja je pamatuju jako ty nejhorsi mozne.
    PETJU
    PETJU --- ---
    Airfix je mimochodem spolecnost, ktera vyrabi pomerne dost kvalitni plastikove modely - tedy spise jejich stavebnice. To jen tak na okraj, kdyby treba nekdo nevedel ;)
    VACA
    VACA --- ---
    GANDHI: Jj, Airfix Dogfighter, DOD



    GANDHI
    GANDHI --- ---
    airfix combat nebo tak neco ... tim airfixem jsem si jistej
    VACA
    VACA --- ---
    TOOMIX: Ne, ne. Tahle hra byla ciste jen o letadelkach. Teda obcas jsi musel treba vybombardovat nepratelsky tanky v koupelne apod. Ale hrac mel k dispozici pouze letadelka.
    Muzes hadat znovu, pozdeji dam napovedu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VACA: Micro Machines? tam se možná létalo
    VACA
    VACA --- ---
    FRIZER: Ajta. Diky za korekci. Sry ze jsem ten nazev zkomolil, uz je to par let co jsem slysel uvodni hlasku “Jsem ocelový válec” :D

    Dam jeden easy:
    nazev hry ve ktere jste letali modylky letadel, kde bojiste byl rodinny domek ktery jste postupne dobyvali a letecke souboje svadeli doslova okolo lustru
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    VACA: Trochu nepřesné je to Fish fillets...

    Bod

    VACA
    VACA --- ---
    FRIZER: Fish files?
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam