• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Ani jedno.
    Nutno dodat, že přímo ve hře to určitě nepoznáte, protože je to dobře zakamuflované. Je to trochu chyták. Řekněme že je to takový easter egg. Já osobně jsem to zjistil až z internetu. Ještě upřesním, že jde o hlasový projev ve hře, který uslyší všichni, kdo hrají normální příběh. Jde o první díl jisté hry.

    Můžete znova.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Doom. Ten byl dycky Mirkodusinovskej.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    UNREALONE: to bude urcite Redneck Rampage! :)))
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    která notoricky známá hra vás jednou hláškou (skrytě) nabádala abyste jedli zeleninu a čistili si zuby po každém jídle?
    BUG
    BUG --- ---
    GANDHI: a ten zvuk plamenometu!!! ja mel jen adliba (tzn no sound), ale kamos mel soundblaster taxem se chodil kochat k nemu:-)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    UNREALONE: tenkrat to melo hlavne velmi obstojnou grafiku a hlavne paradni zvuky
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Tenkrát mě to hrozně bavilo. Parádní mix strategie a akce. Nehrál jste někdo ty nové? Něco co by se tomu blížilo hratelností?
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    FRIZER: Space Hulk
    Možná to mělo i nějakej podtitul jako Vengeance of the blood angels nebo tak něco
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Je to tak, zadavej!
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Lone Wolf
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    HINT

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Ne, ale muzes znova:

    EZEE
    EZEE --- ---
    DAVESADE: Styx: Master of Shadows
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Nazev hry dle knizni predlohy?

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    POHODAVOLE: Yop yop, ja uz podobne prirovnani videl drive - ale bez souvislosti s Dyna Blasterem teda.

    Ale uz jdu hledat zadani.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    DAVESADE: DAVESADE: je to tak. To prirovnani by me teda samotnyho nenapadlo, ale rozhodne ma pravdu.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Dyna Blaster.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam