• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Snadno uhadni hru podle mapy:

    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    ... tak ja zadam.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BLACKHEAD: Ten font se nezapře
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    XAKROO: Ja to nehral, takze jenom tipuju: Ishar?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Tak protože jste to nikdo neuhádl je to:
    Project Zomboid
    Project Zomboid on Steam
    https://store.steampowered.com/app/108600/Project_Zomboid/

    Náhradní až příliš lehká otázka
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    LASICE78:
    a hlavně ten roplaying. :) já sem vlastně ani nehrál žádnou jinou hru kde by hráči takhle hráli svou postavu
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    XAKROO: přesně nemá nástupce
    AVATAR: jo ty eventy byly super, já hrál převážně na ofiko Drachen, chvíli DP potom twiligth zone
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Je tam pěkně řešená tvorba postavy. Skillů a perků dost aby se člověk mohl vyřádit.
    Dá se udělat si vlastní servr a hrát s kámošema. Není nad výlet ve čtyři ráno nakaženým městem do obchoďáku pro správný gauč.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    XAKROO: jj, taky jsem si vzpomnel, ze DS je preci jen trochu hezci:)
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    GANDHI:
    Ne
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    Dead state?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    nápověda 1: Jedná se o survival hru ve světě nakaženém zombiema.
    Můžete se prohánět autama, zařizovat barák, zatloukat okna prknama, pěstovat rajčata, atd
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    LASICE78:
    Začínal jsem na Paradise Found, pak na DP2, Auberon, chvíli Endor a teď jsem podlouhé době znovu udělal účet na Paradise. Za mě je to nejlepší MMO, která dodnes nemá nástupce.
    Doporučil bych Endor kde je stále silná parta super lidí, hlevně kolem gildy Pytlíků. Ostatní shardy jsou spíše PvE a moc tam lidi už nespolupracují, takže ty dungeony na 20 lidí člověk nemá šanci projít.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    LASICE78: ja to zkousel naposledy nekdy po tbc a nejak uz jsem ten pomalej klikaci boj nedal. Navic jsem sel na ofic servery, kde nebyly unikatni eventy tvoreny GM, coz jsem pokladal za to nejlepsi, co hra na neofic serverech nabizela.

    Hraval jsem hlavne na kelevaru, dp a pozdeji jeste na jednom rp serveru, jehoz nazev uz si nevybavuju. Zatim mi zadna hra nenabidla to, co neofic servery, takze v tomhle ohledu je to hra neprekonana :)
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    TOOMIX:
    AVATAR:
    XAKROO:
    když jsme u UO, hrávál jsem od roku 99 asi do roku 2006 na drachenfelsu klan CzH, CzW, nejvíc boží MMO kterou jsem hrál, pro mě stále nepřekonaná MMO, hrajete ještě někde?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    University Tycoon
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Nějáký Sims?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    tak se trochu přiblížíme...
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Poznej gamesu podle mapy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam