• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Delam, ze tu nejsem.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    Wuuf, Stamm, Hisssa, Elijah, Tiggy, Boris, Syra - z ktery notoricky znamy hry jsou tyhle postavy?
    SID311
    SID311 --- ---
    GANDHI: Oni je to asi jedno.
    Bod.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    pfft, pfft - je to jeden z dilu Slent Storm serie - ale tezko rict, jestli Silent Storm, Silent Storm: Sentinels nebo Hammer n Sickle
    KULHY
    KULHY --- ---
    VACA: 2
    VACA
    VACA --- ---
    SID311: tyjo, trochu se bojim že si udělám z ostudy kabát, ale mám děsný nutkání říct: hidden and dangerous ?
    SID311
    SID311 --- ---
    Název hry?

    JORGES
    JORGES --- ---
    SID311: bod
    SID311
    SID311 --- ---
    JORGES: Paranoia?
    JORGES
    JORGES --- ---
    V českých herních časopisech běžela na hru reklama se sloganem: "V tomto vesmíru není nic jako $NAZEVHRY"
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JORGES: BOD
    JORGES
    JORGES --- ---
    AVATAR: Fade to black
    SID311
    SID311 --- ---
    AVATAR: Bod
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ... dle popisu
    Jaky nazev mela jedna z prvnich 3d her, ktera se snazila navazat na slavneho 2d predchudce. Hra mela na svou dobu ohromny hype, ale nakonec u hracu prilis neuspela.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: syndrome ofc
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SID311: bermuda syndrom
    SID311
    SID311 --- ---
    Název hry?

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KULHY: vsak koukam, proto to zminuju. V princovi jsem mel rekord 23 minut, jsem magor uz od mala :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    AVATAR: Porad mi prijde, ze se na tu hru koukas optikou hrace po 50 dokoncenich. Vzpomen na prvni hru. Jinak chapu obsesi Another World — pro me to taky byla (po rozehrivacim Prince of Persia) TA prvni hra, kdy mi padla celist. Intro jsem ukazoval na nasi 286 kazdemu kdo prisel na navsetevu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KULHY: tam bylo snazsi a rychlejsi to proskakat. Celej ten uvod je na 20 vterin max :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam