• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ...dle popisu

    You start the game as Atahualpa, El Dorado's spunky and arrogant kid, who after taking the family starship for a spin gets himself into trouble when checking out a strange asteroid that has emerged. Eventually you'll blow it as things take a turn for the worse, and you'll have to return to your role as El Dorado, and save your kid as well as stop your arch-enemy, Aguirre who somehow has plans for the use of this mysterious asteroid.

    Gameplay consists of space combat in the "Tumi" a yellow wedge-like starship using pre-rendered bitmaps to depict graphics, with puzzle-solving sequences in between as well as digitized video cutscenes used to tell the story.
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    AVATAR:
    Ano je to tak.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    XAKROO: blackthorne
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Poznej hru podle enemáka
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    XAKROO: Sakra, a to jsem si říkal, že takovej chyták by mohl chvilku vydržet... :D
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    KAOZZ:
    Eye of the beholder v CGA?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    KAOZZ: bod
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    Název hry?

    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    XAKROO: bod
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    XAKROO: Nojo... zkouknul jsem screenshoty a fakt že jo... a koukám, že tě nikdo za to šťavnatý zadání neobodoval... :)
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    KAOZZ:
    Je to Caesar.
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    XAKROO: No na základě toho hintu mám hrozný nutkání říct Caesar... ale přijde mi, že jednička měla horší grafiku a dvojka lepší než ten první screenshot...
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    HINT: je to city building hra, kde se ujmete role guvernéra
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Poznej hru podle výřezu
    2MAN
    2MAN --- ---
    XAKROO: souhlas, dávej
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    2MAN:
    Fantasy empires
    2MAN
    2MAN --- ---
    KAOZZ: Ha, díky, mohl jsem to ověřit na moby, sorry... nicméně ať nebrzdím víc, než je nutno:

    Téměř po celou dobu hry na vás z horního kraje obrazovky kouká zasmušilá postava v kápi. Když mu dáte dost energie, tak zvedne ruku a flákne do herní mapy, čímž vyvolá zemětřesení. O jaké hře mluvím?
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    2MAN: Správně to je "Witchaven", ale je mi jasný že tuhle hru jsi myslel... :)
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    2MAN: bod
    2MAN
    2MAN --- ---
    KAOZZ: Witchheaven?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam