• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    VACA:
    Ta vpravo je Traffic Department 2192.
    Nakonec se mi rozsvítilo až jsem si všiml té Velasquezové, střílečka nebyla nic moc, ale ty rozhovory byly zajímavé.
    VACA
    VACA --- ---
    KAOZZ: jj je to tak, máš pravdu. Já jsem ho měl označenej ale asi jsem nepotvrdil selekci. Tak můžeme ještě zkusit jestli do 10ti dopoledne uhádne někdo tu pravou (která je podle mě i jednodušší).
    Když ne, tak předám štafetu dálším.
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    VACA: Mám obavy, že u krabice vlevo jsi přehlédl název hry v druhém odstavci... :)
    VACA
    VACA --- ---
    *stačí uhodnout jednu
    VACA
    VACA --- ---
    (* sory musel jsem to v první minutě repostnout protože mi tam utekl jeden malinkatej název:)

    VACA: sry měl jsem nějakou práci. Takže zadní strana krabic snad bude pro mnohé lepší nápověda. Je to teda trochu tapeta aby se to dalo přečíst, tak sory:



    Teda když si teď sám čtu ten popisek, tak mám chuť si tu hru vlevo po 20+ letech znovu zahrát. Tenkrát sem z toho nebyl moc moudrej, tuna textu kterýmu jsem nerozuměl... Hrál jsem spíš tu na pravo, to byla v podstatě jednoduchá top down střílečka kde člověk nemusel rozumět jediný slovo... :D
    VACA
    VACA --- ---
    Zadání přišlo jako na zavolanou, právě jsem totiž doma při úklidu našel tyhle dve krabicovky z roku 94:


    Stačí když uhodnete jednu z nich. Případně později dám zadní stranu krabic:)
    VACA
    VACA --- ---
    2MAN: tyjo, já jsem to myslel trochu jako fór, vo tom že byl takovejhle bomberman na steroidech jsem neměl vubec tušení. No tak dík že jsem se vešel do tolerance. Hned zadám
    2MAN
    2MAN --- ---
    VACA: v podstatě máš téměř pravdu. Inu, proč ne, zadávej.

    Byl to Super Bomberman R
    VACA
    VACA --- ---
    2MAN: černý, červený, bílý, zůstat naživu poslední, likvidovat nepřátele výbušninou.
    No to je jasnej DBB :D Totiž Dyna Blaster Bomberman, ale ten nebyl pro 64 hráčů, bohužel:D
    No tak nic
    2MAN
    2MAN --- ---
    Hint3, protože jména postav stejně nikdo nečte. Hru je možné hrát online až v 64 lidech. A cílem je, nepřekvapivě, zůstat poslední živý. K pobíjení jiných hráčů se primárně využívají výbušniny.
    2MAN
    2MAN --- ---
    Hint2: Základní postavy jsou naprosto odlišné, známé jen pod jmény "White", "Black", "Red", "Pink" a podobně.
    2MAN
    2MAN --- ---
    GULAZ: nope
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    2MAN: Castlevania: Lords of Shadow ?
    2MAN
    2MAN --- ---
    Mezi další hratelné postavy patří například roztomilý barevný obří králíček s trochu méně roztomilou motorovou pilou.
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    2MAN: bod
    2MAN
    2MAN --- ---
    Ve které hře jste mohli ovládat mimo jiných postav třeba Alucarda, Simona Belmonta, ale i Pyramid heada?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    2MAN:
    Je to Injustice 2 uznávám, zadej
    2MAN
    2MAN --- ---
    To bude Injustice, Black Canary je z DCček :)
    GURBON
    GURBON --- ---
    XAKROO: Marvel vs Capcom?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    HINT:
    Poprvé se objevila v sešitě Flash Comics č. 86 v srpnu 1947
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam