• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    To pašování bylo hodně zábavný.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    XAKROO: Hardwar, bylo to i na Score CD a dost jsem se na tom zasekl. :)
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Hint: You can actually purchase buildings in each of the craters by locating the real estate agent's location. You can also call for a taxi, buy new "moths" (the crafts you fly), get new weapons and equipment, smuggle (illegal substances of course), be a vigilante (track down/kill wanted moth drivers for police) by visiting the police HQ and get the wanted list, salvage dropped merchandise (if you have a retriever drone), borrow money from loan shark(s), pay fines (to clear your record with the police), trade with various enclaves and shops, hire on as mercenary for one of the factions in the game, upgrade your computer systems in the moth by finding a software house, and much more...
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Jste pilotem Můry (Moth) na Titanu, korporace zneužijou svůj vliv a odříznou bývalou těžařskou kolonii od cestování vesmírem...
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    XAKROO: bod
    Ano, je to Stardew Valley (konkretne je to postavicka z jedneho z festivalov) - zadavas...

    Stardew Valley
    https://www.stardewvalley.net/
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    ARANIUS:
    Evokuje mi to Stardew Valley, ale nejsem si jistý, nehrál jsem to tak dlouho že bych tam tuhle postavičku viděl.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ARANIUS: Ciste na okraj, XI je taktez mmo ;)
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    ARANIUS: Indicia 1: Tuto postavicku mozte strenut len v pocas jedneho tyzdna v roku.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    ARANIUS: (aspon v mojich kruhoch to je dost popularne :D)
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    BURKHAR: Zial, nie, nie je to Dune, naschval som vybral menej vyraznua a mozno trosku zavadzajucu postavicku z hry, kedze ozaj je to dost popularne...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ARANIUS: Dune
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    Tak skusim nieco velmi zname a popularne. Preto nedam viac ako jednu postavicku z hry.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Fuj, tolik "dost" v jedné větě. :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ARANIUS: Je to tak. Byl jsem z toho v osmi nebo devíti letech dost na větvi, je to dost melancholie a vlastně i dost těžké, ale dohrál jsem to.

    BOD
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    BURKHAR: Loom ?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GURBON: Výborná adventurka, mnoho nocí jsem na tom strávil.

    Ve které hře jste museli se svojí postavou řešit rébusy pomocí přeslice?
    GURBON
    GURBON --- ---
    BURKHAR: Slo by to i bez dreamfallu. BOD a zadej.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GURBON: Dreamfall: The Longest Journey
    GURBON
    GURBON --- ---
    2209, Stark, Arcadia
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    GURBON: to je hadana seria. zadaj pls
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam