• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    GURBON
    GURBON --- ---
    AZRAEL: to bylo rychlejsi nez jsem cekal :) zadavas
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    GURBON:The longest Journey
    GURBON
    GURBON --- ---
    Nazev hry?
    GURBON
    GURBON --- ---
    Vubec nejlepsi na Abuse bylo hrani stylem, ja budu behat, ty budes strilet. Takhle jsme to na zakladce dohrali. Sam bych to tehdy neuhral ani omylem.
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    JAACOB:
    Taky. S tím jak tam byla hromada zbraní, munice, druhů nepřátel a suprově udělané tlačítka či triggery různých eventů, hromady zdí, a v super grafice tak komunita hráčů k tomu udělala hromady nových map. Tohle by se mělo ukazovat všem začínajícím vývojářům her. :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    XAKROO: v editoru jsem osobne stravil asi 10x vic casu nez ve hre samotne... ;)
    KUTHNERSSON
    KUTHNERSSON --- ---
    Já si teda nejvíc pamatuju, že jako menší jsem se u toho několikrát málem posral, když si takhle jdeš tichou místností a najednou ti na hlavu, za plnýho řevu, padaj hordy alienů :-D
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Na tom byl vynikající editor levelů.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    to bylo hodne vypeceny, pamatuju dodnes jak jsme to hral poprve a chvili mi trvalo nez jsem pochopil to mireni mysi, no a pak si na to zvyknout protoze jsem do te doby nic co by se hralo klavesnice + mys najednou nehral.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GANDHI: ano, díky moc!

    PC Longplay [295] Abuse
    https://www.youtube.com/watch?v=i6_2ZGBZ0ZE
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TOOMIX: Abuse
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mimo soutěž:

    Hledám hru, plošinovka, kde ovladáte cosi jako robota podobného Alienovi/Predátorovi, ovládání na klávesnici, ale zaměřování a střílení je pomocí myši, kdy v tom 2D prostoru hýbete zaměřovačem. Hra je cca z konce 90. let/začátku milénia, název tuším něco jako "Abbys" či něco podobného, ale nemůžu to nikde najít.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Nikdo nic? Tak si někdo zadejte...

    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    hint

    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    poznej hru podle screenshotu

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SID311: BOD
    SID311
    SID311 --- ---
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    SID311: Gauntlet
    SID311
    SID311 --- ---
    Název hry?

    GULAZ
    GULAZ --- ---
    SID311: vyborne! davej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam