• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    GEE
    GEE --- ---
    BOBESH: Mi nerikej, ze nejaky zadani nevymyslis, pc her mas beztak nahrano dost ;o) Prece me nenechas napovidat jeste vic!
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    GEE: dekuju. dyz ja bych pak musel zadavat nebo tak neco nee? :)) ja fakt jen prochazim. resp. videl sem to tu uz predevcirem a libilo se mi zadani. nicmene sem netusil, az 2.hint napovedel a spojilo se mi to pak s tim 1.hintem a i s tim: TUM TUU DU, TUM TUU DU :D
    GEE
    GEE --- ---
    BOBESH: Mas to spravne, napis to sem, nestyd se a vitej :-)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ja vim! nikdy sem tu nebyl, tak napisu GEE do posty :))
    GEE
    GEE --- ---
    FRIZER: Palecek za odvahu, tihle panove ale maji jeste mohutnejsi bas


    GEE: Nápověda
    Pan skladatel spolu s game directorem

    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Zkusím Skyrim Dragonborn
    GEE
    GEE --- ---
    GEE: Nápověda
    Tadyhle pánové taky jedou na hubu TUUUU TUUUU TUUUUU. Sám skladatel pak říká "I wanted to write something that represented age, wisdom, power and masculinity "

    XAKROO
    XAKROO --- ---
    GEE:
    Vynikající zadání, díky moc, už tu půl hodiny dělám hubou DUU TU TU TU a furt nemůžu přijít odkud je mi to povědomé... :D
    GEE
    GEE --- ---
    Zadání - poznejte hru z notového zápisu

    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    Ano, je to tak!

    GEE: BOD
    GEE
    GEE --- ---
    ARANIUS: Oxenfree?
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    ARANIUS: https://niche-game.com/
    Hra bola vytvorena za ucelom vzdelavania v ramci genetiky, dokonca pre skoly je zadarmo.
    Ak si spravne pamatam, tak dali si zalezat aby geneticky model dedenia co najrealistickejsie "kopiroval" skutocnost...
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    Skuste uhadnut hru podla vyrezu...

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    ARANIUS: BOD
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    CIVETTA: Niche
    Me << Proud kickstarter backer :)
    GURBON
    GURBON --- ---
    CIVETTA: jestli to neni Spore, dej hint at to uplne nezapadne
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BURKHAR: povídej mi tom, ten generátor nástěnky v [Kdo umře - tipovací soutěž] jsem dělal asi 2 dny
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Tabulky jsou obecně zlo.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KEJML: tabulky jsou v tomhle nebezpecny. Imo staci format "1. AVATAR - 111b br"
    KEJML
    KEJML --- ---
    AVATAR: No jo, Fyx to dává, ale nnn ani Nyxdroid asi ne. Výstup je jen obyčejná HTML tabulka, nevím co jednoduššího a přitom přehledného vymyslet, můžete zkusit zatlačit na autory vašich aplikací :)

    XSOFT: Díky, já tam nějakou základní chytristiku mám, jen ji ještě obohatit. Každopádně tenhle bot používá ofiko nyxí api - [nyx :: API] netřeba hraní si s curlem a parsováním (celý) HTML stránky. Teoreticky klidně může i reagovat, dávat palce (teď mne napadá, že by mohl dát palec tomu bodu, který započítal), atd, kdyby k tomu byl use case. Generování obrázků bych ještě musel prozkoumat, jestli bych zvládal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam