• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    KOLCON: nene, 2 slova, obe konvi na E :)

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Renegade?
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    ok, zalovim neco z praveku, asi prvni co jsem hral a dodnes se mi vybavi ty zvuky :)

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KRYSTOFK: Já to asi uznám. Celej název je Superbrothers: Sword & Sworcery EP. Tak zadej
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    to byla asi prvni pixelartovka co jsem videl, sword and sorcery nebo tak nak
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR: HINT: Jméno postavy, pokud ho má, neznáme, je označovaná jenom jako The Scythian
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SALVATOR: od vseho trochu - adventura se survivalem, rpg prvkama, stealthem, base managementem a i na to strileni casto dojde:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ve který hře hrajeme za tuhle postavu?

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GANDHI: Hele a co to vlastně je stylově? Je to RPG? Survival horror? Walking simulator? Od všeho trochu?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SALVATOR: je to ono - mam to rozjety. Vypada to dobre a ma to solidni atmosferu:)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GANDHI: Chernobylite. Furt se na to chystám, furt se k tomu nezvládám dostat.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    AVATAR:
    nic důležitýho, je to takový world of tanks během postapokalypsi. buď normální bitvy proti hráčům, nebo raidy a mise proti botům
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    GANDHI:
    bod
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    nazev hry?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    AVATAR:
    je to bez postavičky, jen vozítko, ale odreagování dobrý, krátký rychlý boje, největší zábava je popravdě to stavění. soupeři bohužel většinou retardovaní
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    GANDHI:
    Je to ono, zadej.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    crossout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam