• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    be které hře můžete potkat následující názvy: Cicada, Darkwalker, Eradicator, Fury, Goliath, Hellbender, Leviathan, Manta, Nemesis, Nightshade, Paladin, Raptor, Scavenger, Scorpion, Viper
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    UNREALONE: aby rec nestala tak uznavam, je to Tales from the Borderlands.
    Kdo nema vysloveny odpor proti hram od Telltalu (choices matter), toto urcite stoji za zahranie.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Borderlands?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    posledny hint: Handsome Jack. Hra vysla v 5 epizodach, co je typicke pre studio
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    Ti co hadali, mozu znova
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    UNTOY: neni
    TOOMIX: no hra sa okolo tychto tem moc netoci, je to len take dramaticke finale

    hint: znacka ktoru si kupili pre tuto hru je AAA looter shooter, ktory zarucene pozna kazdi hrac
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AZRAEL: robot, kaiju, je to Pacific Rim The Video Game?
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    AZRAEL: moc me to nebavilo, takze nevim co je na konci, ale neni to Chroma Squad?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    hint: Studio vydalo vela hier, ale nevyvinulo ziadnu originalnu IP, vsetky hry od neho su licencovane popkulturne znacky. Hry, komixy, serialy, filmy a jeden kultovy web.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    TOOMIX: no je to najlepsie prijata hra od daneho studia, recenzentami aj hracmi :D. mozno brat ako maly hint...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AZRAEL: to si asi chci zahrát!
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    AZRAEL: bod
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    som si isty ze je to spravne, teda namiesto prveho ypsilonu je icko, tak som chcel pockat ci to crassus uzna, ale teda zadam nech to tu neviazne

    vo finale hadanej hry sa odohrava boj medzi velkym robotom a kaijulike monstrom. robot sa ovlada power rangers style (5 pilotov), a tych pilotov si mozeme vybrat (su dostupni) na zaklade toho, ako sme sa k nim zachovali v priebehu hry a ake rozhodnutia sme urobili. O aku hru sa jedna?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    CRASSUS: bod
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    CRASSUS: Wyldermyth :D
    CRASSUS: To mal byt druhy hint, ze sa tam prvy raz objavi Bloodrayne like dhampirka s cepelami na rukach...
    CRASSUS
    CRASSUS --- ---
    Název hry podle obrázku

    CRASSUS
    CRASSUS --- ---
    AZRAEL: Bloodrayne od těchhle tvůrců byla moje první originálka, co jsem si kdy koupil. :D
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    AZRAEL: bod
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    CRASSUS: Wow, dobre ty, trochu vacssi odpor som cakal.
    CRASSUS
    CRASSUS --- ---
    AZRAEL: Nocturne ? A boss byl myslim Al Capone
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam