• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHARINGAN: Ha, rano moudrejsi vecera, uz k tem dinosaurum mam i jmeno:

    7th Legion :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    poznej hru:

    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SHARINGAN: bod
    Název byl DmC Devil may cry... zadej
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GREAT_R: DmC od Ninja Theory :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dodám pak další screeny, ale tahle hra byl noncanonical restart jedné série, který skončil u jedné hry a pak se to vrátilo k původní lince.
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    GREAT_R: bod
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Poznejte hru... A zkuste i správnej název

    GURBON
    GURBON --- ---
    GREAT_R: spravne! cekal jsem ze se to bez dalsiho screenu neobejde. Davej.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GURBON: Tu hru miluju. To je Lost in Time
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    GURBON: Kdoví jestli to nebyl nějakej bootleg, to by vlastně bylo dost zajímavý :)
    GURBON
    GURBON --- ---
    Nazev hry? ( u ktere jsem mimochodem uplne poprve zaznamenal, ze existuje neco jako zvukova karta)
    GURBON
    GURBON --- ---
    VOZKA: hmm no znas to, mel jsem Atari800XL, k tomu hromadu neoriginalnich kazet a sesit, kde byly casovy znacky a nazvy her, ktery nemuseli odpoviadt realite :) Tomuhle podobnou hru jsem tam mel jako Jetpack. Nechapu proc si tohle pamatuju, ale co bylo pred mesicem ne. Jdu neco najit.
    Moje zadani prosim nebodovat, jeden bod tu dluzim.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Haha, musel jsem to jít zkontrolovat, a podle mě úplně nemáš pravdu, ale název jsi řekl, takže pešek jde k tobě a zadávej.
    Je to Jetpack (a jo, ten level editor byl fakt super, taky si to pamatuju kvůli tomu), ale podle internetů vyšel jenom pro DOS, zatímco pro Atari ST a ZX Spectrum vyšel Jetpac, což je ale jiná hra, taková ta kde s jetpackem skládáte vesmírnou loď z kusů co stavíte na sebe.


    VOZKA: Bod
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    to byla tak bozi hra, ten editor...co sme s tim zavirovali pocitacu s nestastnou disketou hahaha
    GURBON
    GURBON --- ---
    VOZKA: Pripomina to Jetpack z atarka, nejmenuje se to stejne?
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Hint:

    VOZKA
    VOZKA --- ---
    No, jsem si tím celkem jistej, celej název je myslím William Shatner's Tekwar, tak si zadám. Jedna asi jednodušší, ale ještě tu nebyla :).

    Poznej hru podle obrázku (HUD oříznuto a postavička hlavního hrdiny odstraněna):

    KEJML
    KEJML --- ---
    GREAT_R: Prvně mne napadl Dreamland, ale pak ta krabice to rozbila, ta vůbec nesedí.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    TRAGED: Screenshot nepoznávám, ale podle tohohle možná Tekwar?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TRAGED: Lidi fungujou líp :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam